Sandoz Türkiye’ye bağlı bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nden ödül

sandozSandoz Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Mükemmellik Ödülleri’nde “Yılın Ülkesi” seçildi.

Uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri ile Türk tıbbına 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Sandoz Türkiye, bağlı bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde “Yılın Ülkesi” seçildi.

Macaristan’ın Budapeşte kentinde, Sandoz’un da aralarında bulunduğu 32 ülkenin yönetim ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen Orta ve Doğu Avrupa 2015 Planlama toplantısında açıklanan Mükemmellik Ödülleri’nde “Country of the Year / Yılın Ülkesi” seçilen Sandoz Türkiye, 2014 yılı içerisinde göstermiş olduğu başarılı iş sonuçları,geliştirilen etkin strateji ve projeler ve çalışan memnuniyeti ile bu ödüle layık görüldü.

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Sandoz Türkiye Genel Müdürü Hakan Atay, “Bu başarıyı değerli çalışanlarımızın azimli çalışmaları sonucunda elde ettik. Sandoz Türkiye olarak çalışmalarımızın bu denli önemli ödüllerle taçlandırılması bizleri son derece gururlandırıyor ve gelecekteki başarılarımız için teşvik ediyor. Şahsım adına tüm çalışanlarımızı tebrik ediyor, uzun yıllardır gururla verdiğimiz sağlık hizmetine olan inançları ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here