Siemens Healthineers ECR 2022’de en yenilikçi çözümlerini tanıtacak

0
121

Siemens Healthineers dijital ortamda kapılarını 2-6 Mart tarihleri arasında açmaya hazırlanan ECR 2022’de öncü buluşlarını ve inovasyonlarını sunacak.

Radyoloji dünyasının en önemli etkinliklerinden ECR (Avrupa Radyoloji Konferansı) bu yıl 2-6 Mart 2022 tarihleri arasında online, 13-17 Temmuz 2022 tarihleri arasında ise Viyana’da hem fiziksel hem de online olarak düzenlenecek.

Konferansın 2-6 Mart arasında gerçekleşecek Overture bölümünde Siemens Healthineers, klinik karar vermede devrim oluşturmak için bakımı geliştirmeye ve yapay zekadan yararlanmaya olanak sağlayan en son yeniliklerini sağlık profesyonellerine tanıtacak. Siemens Healthineers, ECR 2022’de sağlık hizmetlerinde çığır açan yenilikleri keşfetmek, canlı sunumları ve inovasyon sohbetlerini izlemek isteyenleri bekliyor.

Sektördeki en yeni gelişmeler Siemens Healthineers Shape 22 ECR Experience deneyim merkezinden öğrenilecek
Siemens Healthineers, 2-6 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ECR 2022 öncesinde sağlık profesyonellerine Siemens Healthineers Shape 22 ECR Experience platformu üzerinden öncü buluşlar ve inovasyonlar hakkındaki en yeni gelişmeleri öğrenme fırsatı sunuyor.

Siemens Healthineers Shape 22 ECR Experience’da bilgisayarlı tomografinin yeniden keşfi olan dünyanın ilk photon-counting teknolojili BT cihazı da dahil olmak üzere çığır açan Siemens Healthineers’ın en yeni inovasyonlarını keşfedilirken, katılımcılar dijital ve klinik inovasyon sohbetleriyle bilgilerini güncelleme şansı elde edecek. ECR 2022 Overture için yeni yayınlanan ve öne çıkan inovasyon sohbetleri arasında ilk photon-counting teknolojisine sahip BT cihazı NAEOTOM Alpha’nın yanı sıra yüksek değerli bakıma küresel erişimde dönüşüm sağlamak için tasarlanan yeni MR sistemi MAGNETOM Free Star, ayrıca radyolojide yapay zekâ ve edge teknolojisinin faydaları gibi dikkat çekici konular da bulunuyor.

Siemens Healthineers Shape 22 ECR Experience platformundan faydalanmak için kayıt yaptırmadan, içeriklere doğrudan erişebilme ve ilgi alanlarına göre en yeni bilgilere kolayca ulaşma imkânı sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here