Siemens, Sağlık Sektörü İle Birlikte Büyüyor

siemensSağlık alanında lider şirketlerden biri olan Siemens Sağlık, geliştirdiği yenilikçi teşhis ve tedavi cihazları ile sağlık profesyonellerinin en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor. Siemens, teknolojisi ile olduğu kadar yer aldığı Kamu Özel Ortaklığı (KÖO) projeleri ile de Türkiye’de sağlık sektörünün büyümesinde öncü rol oynuyor.  

Tıp Bayramı’nda Türkiye sağlık sektörünün son yıllardaki gelişimine dikkat çeken Siemens Sağlık, erken teşhis ve doğru tedavi sağlamak üzere geliştirdiği teknoloji ve çözümlerle bu alanda çalışan profesyonellerin en doğru kararları vermelerinde yardımcı oluyor.

İnsan hayatının devamlılığı ve kalitesinin artırılması için çalışan sağlık profesyonellerinin aldıkları riskleri en aza indirmek ve başarılarını artırmaya destek olmak amacıyla Siemens Sağlık, sektör çalışanlarının ihtiyaçlarını gözeterek yenilikçi ürünler üretmeye odaklanıyor. Şirket olarak bu amaçla her yıl global bütçelerinin yüzde 5’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırdıklarını anlatan Siemens Sağlık Türkiye Lideri Şevket On, Siemens Sağlık olarak Türkiye’de görüntüleme ve laboratuar diagnostiği alanlarında çok çeşitli ürün yelpazesini profesyonellerin kullanımına sunduklarını belirtti.

Siemens, Türkiye’nin dev sağlık projelerinde yer alıyor

Siemens, sağlık alanında Türkiye’nin sosyal altyapı çalışmalarına da KÖO Şehir Hastaneleri projeleri kapsamında büyük katkı sağlıyor. Siemens Finansal Hizmetler, çok sayıda sağlık profesyoneline iş imkanı yanında kaliteli bir çalışma ortamı sunacak olan Adana Entegre Sağlık Kampüsü’nün finansörleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here