Soğuk havalarda sağlığınızı Zade Vital ile destekleyin

0
224

Sağlıklı yaşam destekçisi Zade Vital, kara mürver ekstresi, C vitamini ve Çinko içeren Sambucus ile soğuk havalarda bağışıklık sisteminizin fonksiyonlarını desteklemeye devam ediyor.

 Bedenimizi desteklemeye en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, uzmanlar vitamin, mineral ve antioksidan içeriği yüksek besin desteklerinin önemini vurguluyor. Faydalı bileşenleri bulunduran zengin kara mürver ekstresi, c vitamini ve çinko ile birleşerek kış aylarında ihtiyaç duyulan desteği sunuyor. Zade Vital Sambucus 150 mg kara mürver ekstresi, 80 mg c vitamini ve 5 mg çinko içeriyor. C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunuyor. Çinko, bağışıklık sisteminin desteklenmesine katkıda bulunmasının yanı sıra normal DNA sentezini destekliyor ve hücre bölünmesinde de görev alıyor.

Zade Vital, Sambucus’u, kapsül, efervesan ve şurup olmak üzere farklı tercihler için farklı seçeneklerde sunuyor. Doğal gıdalarla renklendirilmiş sert kapsül formu, bitkisel tatlandırıcılarla lezzetli şurup formu ile kış aylarında, içi dışı doğal bir besin takviyesi.

Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here