Sony HD Medikal Video Kaydedici

28Sony, HVO-5×0 serisiyle çeşitli kayıt avantajları sunarak hastane verileri yönetimine önemli katkılar sağlamayı amaçlıyor.

Sony’nin yeni geliştirdiği HD Medikal Dijital Kaydediciler; hastanelerde radyoloji ve ameliyathane, cerrahi merkezleri ve doktor ofisleri dahil olmak üzere klinik ortamlarda geniş bir kullanım alanına uygun olarak dizayn edilmiştir. Kompakt tasarımıyla tıbbi sistemlere kolay entegrasyon sağlar.

HVO-5×0 serisi ile HD ya da Full HD video sinyalleri dâhili sabit disk sürücüsüne ve menü seçimi üzerinden harici bir USB sürücü veya ağ sunucusuna aynı anda kaydedilebilir. İstenilirse doğrudan kaydedicinin dahili DVD sürücüsüne kayıt da yapılabilir. Bu eş zamanlı kayıt özelliği ile veriler ve video dosyaları kaydedildikten sonra başka bir depolama ortamına kopyalama ihtiyacı ortadan kalkar ve kullanıcılara zamandan tasarruf imkanı verir. Ayrıca verileri kaybetme riskine karşı da ekstra bir güvenlik sağlar.

Bu cihaz, Cerrahi Mikroskobi, Endoskopi, Ultrason, Radyoloji, Laparaskopi, Dijital Röntgen için uygundur.

HVO-5×0 serisinin özellikleri arasında güvenli kayıt, dahili HDD ve harici bir medyaya eş zamanlı kayıt, uzun kayıt süresi, kolay entegrasyon, kolay kullanım, anlaşılır kullanıcı ara yüzü de bulunmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here