Steris yeni düşük ısı hidrojen peroksit sterilizatör cihazı ile Türkiye’de


Steris’in 2014 yılı Ağustos ayı itibarı ile Türkiye Genel Distribütörlüğünü üstlenen İstem Tıbbi Cihazlar, dünya devi STERIS firmasının yeni ürününü piyasaya gururla sunar

1894 yılından bu yana dünyanın önde gelen sterilizatör üreticilerinden olan Steris; yeni düşük ısı sterilizatörü ile İstem Tıbbi Cihazlar güvencesi ile kullanıcıları ile buluşuyor. Konularında dünya liderleri arasında yer alan firmaların 15 yılı aşkın süredir satış ve teknik servis hizmetini başarı ile sürdüren ve Steris Marmara Bölgesi Distribütörlüğünü 2014 Yılı Ağustos ayı itibarı ile Türkiye Genel Distribütörlüğüne taşıyan İSTEM Tıbbi Cihazlar, dünya devi STERIS firmasının yeni ürününü piyasaya gururla sunar.

Küçük alanlar için büyük fikirler

Dünyanın önde gelen üreticilerinden olan STERIS FİRMASI tarafından piyasaya sürülen V-PRO 60 Düşük Isı Hidrojen Peroksit Sterilizatör;

– 60 litrelik kazan hacmi ve ergonomik ölçüleri ile küçük alanlara fakat büyük işlemlere hitap etmektedir.

– Lümenli, lümensiz malzemelerin yanı sıra; yaklaşık 38 dakikada fleksibl endoskopları da steril edebilme özelliği ve masaüstü veya arabalı kabin tipi olarak iki farklı tasarımı ile hastanelerden polikliniklere hızlı ve etkin çözüm sağlamaktadır.

– Özel tasarlanmış tek kullanımlık, çok işlemli kartuşlar sistemi cihaz tarafından miktarı ve son kullanma tarihi otomatik olarak takip edilmekte ve yeni kartuş gerektiğinde kontrol ekranında kullanıcıyı uyarmaktadır.

– Sistemin montajı sıhhi tesisat, havalandırma veya hava kaynağı gerektirmez. İhtiyacınız olan tek şey elektrik bağlantısıdır.

– Tamamen otomatik işlem sistemi ile geniş çaptaki materyallerle uyumludur. Sterilizasyon döngüsü tarafından zehirli olan yan ürün üretilmez. Sadece su buharı ve oksijen üretilir.

– Cihazın ön yüzünde bulunan dokunmatik renkli kontrol paneli üzerinden tüm döngü aşamaları izlenebilmekte, yanı sıra cihazda bulunan dahili yazıcı vasıtası ile sterilizasyon döngüleri kayıt altına alınabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here