Telefonun Radyasyonundan Koruyan Ürün Üniversitelerden Onay Aldı

 

Radyasyondan koruma özelliği olan Pulse Clean, İTÜ ve TÜBİTAK’tan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden de bilimsel rapor aldı. Pulse Clean, bu raporları alan tek ürün.

Gilbo Dış Ticaret’in Türkiye Distribütörlüğü’nü yaptığı Japon markası olan ve radyasyondan koruyucu özelliği bulunan Pulse Clean, İstanbul Teknik Üniversitesi ve TUBİTAK’tan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden de tam not aldı.

Cihaz Sağlıklı Hydroxyl İyonları Yayıyor

Dünya Sağlık Örgütü’nün geçtiğimiz Temmuz ayında yaptığı “Cep telefonu kanser yapıyor” açıklaması cep telefonu kullanıcılarını yeni teknoloji arayışlarına itti.

Türkiye’de radyasyondan koruyucu özelliği için İTÜ, TÜBİTAK ve Boğaziçi Üniversitesi’nden onayları almış tek ürün olma özelliğini koruyan Pulse Clean, bu noktada cep telefonu kullanıcılarını rahatlattı. Pulse Clean, sağlıklı iyonlar olarak da bilinen Hydroxyl iyonlarını bulunduğu çevreye yayarak pozitif iyon radyasyonunu nötralize ediyor.

Günümüzde radyasyonun neden olduğu hastalıklardan mağdur olan çok sayıda kişi olduğunu belirten Gilbo Dış Ticaret Müdürü Mehmet Halit Calayır, Pulse Clean’in radyasyonun etkilerini en aza indirdiğini söyledi. Günlük hayatta karşılaşılan baş ağrısı, yorgunluk, stres, halsizlik ve daha bir çok rahatsızlığın, çevremizde yer alan elektronik cihazların yaydığı radyasyon sonucu ortaya çıktığını belirten Calayır, “Elektronik cihazların çevreye yaydığı radyasyon ve bu radyasyonun insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri artık bir çok otorite tarafından kabul görmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün geçtiğimiz Temmuz ayında yaptığı ‘Cep telefonları kanser yapıyor’ açıklaması bu konunun ciddiyetini bir kez daha gösterdi. Teknolojiden vaz geçmek mümkün değil, öyle ise güvenle kullanmanın yollarını aramamız gerekiyor. Pulse Clean’i Türkiye’ye getirmekteki en büyük amacımız, teknoloji odaklı bir firma olarak teknolojinin güvenle ve huzurla kullanılmasıdır. Japonya’da 14 yıldır kullanılan ve birçok bilimsel kuruluş tarafından onaylanmış bu ürün 7’den 70’e tüm halkımızın hizmetindedir ” dedi.

Pulse Clean’e ABD’den En İyi Buluş Ödülü

Amerikan Buluşlar Kongresi’nden “En İyi Buluş” ödülünü alan patentli ve bilimsel onaylı ürün Pulse Clean’i “Cüz’i bir fiyata sağlık için yapılan önemli bir yatırım” olarak tanımlayan Calayır “Ürünümüzün kalitesinden ve faydalarından eminiz. Halkımızın ilgisinden çok memnunuz. Uzun ve zorlu bir bilimsel çalışma sürecinden sonra ortaya çıkan Pulse Clean’in özellikle hiçbir etkisi olmayan taklitlerinden sakınılmasını özellikle altını çiziyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here