Temizliğin En Pratik Hali: Mopratik Sistem


Eczacıbaşı Profesyonel’in endüstriyel temizlik ürünlerindeki öncü markası Maratem, profesyonellere hijyende hizmet farkını yaşatmak için yepyeni bir sistemle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

MoPratik Sistem, Maratem’ in mop ve bezleri yıkamanın yanı sıra makineden yüzey temizleyici ürün emdirilmiş halde kullanıma hazır çıkarmak için ürettiği, otomatik olarak dozajlanan dörtlü yıkama sistemidir. Endüstriyel çamaşır makinelerinde ya da mop yıkama makinelerinde kullanılan MoPratik Sistem; işletmelere iş gücünden, sudan, enerjiden ve zamandan tasarruf sağlama imkanı sunuyor.

MoPratik Sistem Nedir?

MoPratik Sistem, Maratem’in mop ve bezleri yıkamak, makineden yüzey temizleyici ürün emdirilmiş halde kullanıma hazır çıkarmak için ürettiği otomatik olarak dozajlanan 4’lü yıkama sistemidir. Endüstriyel çamaşır makinelerinde ya da mop yıkama makinelerinde kullanılan MoPratik Sistem ürünleri sayesinde moplar ve bezler hem daha hijyenik olur hem de makineden yüzey temizlik kimyasalı emdirilmiş ve kullanıma hazır şekilde nemli çıkar.

MoPratik Sistem’in Avantajları Nelerdir?

MoPratik Sistem, mop ve bezlerin üzerine yapışan kirin yıkama esnasında su içerisinde askıda kalmasını sağlar ve mopa tekrar yapışmasını engeller. Böylece mop ve bezlerin daha etkin temizlenmesini sağlar. Doğru yıkama tekniği ve doğru miktarda kimyasal ürün kullanımı ile yıkanan mop ve bezlerin kullanım ömrü uzar. MoPratik Sistem sayesinde işletmeler iş gücünden, sudan, enerjiden ve zamandan tasarruf sağlar.

MoPratik Sistem Ürünleri Nelerdir?

•M628 Mop Yıkama Deterjanı, endüstriyel çamaşır makineleri ve mop yıkama makinelerinde mop ve bezleri temizlemek amacıyla kullanılan ana yıkama deterjanıdır.

•M622 Alkali Yardımcı Yıkama Maddesi, içerdiği yüksek alkalinite sayesinde kir ve lekelerin mop ve bezlerden daha kolay ayrışmasını sağlar. M628 Mop Yıkama Deterjanı’nın performansını arttırarak daha etkin temizlik sağlar.

•M624 PAA Bazlı Hijyen Etkili Ağartıcı, M628 Mop Yıkama Deterjanı ve M622 Alkali Yardımcı Yıkama Maddesi’ne ilave olarak içerdiği perasitik asit sayesinde mop ve bezlerin dezenfeksiyonunu sağlar.

• Yüzey temizliğinde kullanılan kimyasallar manuel olarak kat arabalarındaki kovaların içerisine su ile karıştırılarak kullanılırken, M626 Mop İle Kullanıma Özel Yüzey Temizleyici makine içine otomatik dozajlanan ve yüzey temizliğinde kullanılan kimyasaldır. Bu sayede kullanılan kimyasal miktarları uygulayıcı personelin inisiyatifine bırakılmayarak fazla kimyasal tüketiminin önüne geçilir. M626 sayesinde mop ve bezler makineden yüzey temizleyici ürün emdirilmiş halde temizliğe hazır bir şekilde çıkar. Temizlik sırasında kat arabalarında su, ıslak paspas veya presli kovaya gereksinim olmaz.

MoPratik Sistem;

•Kontrollü kimyasal ve su tüketimiyle beraber daha kısa sürede yıkama sayesinde yıllık yıkama maliyetlerinde %25’e kadar azalma,

•Kat arabalarında kullanılan suya gerek kalmadan temizlik yapılması sayesinde su maliyetlerinde %60’lık azalma,

•3 kata daha uzun mop ömrü sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here