TEŞHİS GÖRÜNTÜLEME: HER MODALİTE İÇİN HAREKET

Yaşlanan bir nüfus, artan hastalık yükü, sürekli yeni klinik uygulama geliştirmeleri ve standart hastalık önleme, erken saptama, teşhis ve tedaviye yönelik küresel iyileştirmeler.

Tüm bu nedenler ve daha fazlası nedeniyle teşhis görüntüleme ekipmanı üreticileri, her ölçek, tür ve konumdaki sağlık kurumlarına teslim edilmek üzere, daha hassas görüntüleme yapabilen sıra dışı yenilikçi makineler üretme baskısı altındadır.

Araştırma hastanelerinden teşhis görüntüleme merkezlerine, hareketli görüntüleme kliniklerinden kırsal sağlık ve mobil medikal birimlerine kadar sağlık hizmeti sağlayıcıları, iş akışı verimliliğini iyileştirmek ve bakım kalitesini artırmak için tasarlanmış gelişmiş görüntüleme araçlarına ihtiyaç duyar.

Kollmorgen, X-ışını, BT, MR, mamografi ve nükleer görüntüleme modalitelerine yönelik hem sabit hem de mobil ekipman için doğru, hassas, kanıtlanmış hareket çözümleri sunar.

Kollmorgen’in görüntüleme hızını ve hassasiyetini en üst düzeye çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Teknik dokümanı indirin TEŞHİS GÖRÜNTÜLEME: HER MODALİTE İÇİN HAREKET”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here