Trill Impact, Meona ve i-SOLUTIONS’ı birleştirerek sağlık yazılımları için lider bir oyuncu oldu

Trill Impact, Meona ve i-SOLUTIONS’ın stratejik birleşmesini sağlıyor ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının dijitalleşmesini sağlamak ve tedavi kalitesini, hasta güvenliğini ve bakıma erişimi iyileştirmek için pazar lideri bir yazılım oyuncusu oluşturuyor

Meona ve i-SOLUTIONS’ın birleşmesini kolaylaştırmaya yönelik stratejik girişimiyle Trill Impact, orta ölçekli işletmeleri destekleme konusundaki güçlü uzmanlığının altını çiziyor. Birleşme izni alındı ​​ve her iki işlem de tamamlandı.

Trill Impact, iki şirketi birleştirerek, Meona ve i-SOLUTIONS’ın müşterilerine klinik ve idari tıbbi yazılımlar için benzersiz, tek duraklı bir çözüm sunmalarını sağlıyor. Alanında lider bir oyuncu olarak Grup, iki işletmenin tamamlayıcı güçlerinden yararlanarak önemli bir büyüme sağlamak için iyi bir konumda olacak. Meona, modern klinik uygulamaların iş süreçlerini ve gereksinimlerini destekleyen pazar lideri klinik yazılımına katkıda bulunacak. Ürünleri, yalnızca acil servis için değil, aynı zamanda normal ve yoğun bakım bölümlerindeki diğer kritik tıbbi iş akışları için ilaç ve veri yönetimi için özel çözümler içeriyor. Meona’nın çözümleri, kıta Avrupası’ndaki orta ve büyük ölçekli hastanelerin (üniversite klinikleri dahil) tıbbi dijital altyapısındaki verimliliği artırmaya odaklanırken, bütünsel yaklaşımıyla tanınan i-SOLUTIONS, uzmanlaşmış, son derece güvenilir ve özelleştirilmiş (hastaneler, radyoloji uygulamaları ve laboratuvarlar için iş akışı ve hasta yönetimi yazılım çözümleri dahil) yazılımını sağlayacak.

Birleşen Grubun teklifleri, Avrupa kıtasında dijital olarak yetersiz hizmet verilen bir sağlık sisteminin modernize edilmesine, hasta güvenliğinin ve bakım kalitesinin iyileştirilmesine ve dijital gelecek için esnek ve kaynakları verimli kullanan bir sağlık hizmeti altyapısına katkıda bulunacak. Grup, güçlü pazar konumunu müşterilerinin dijitalleşme çabalarını ve diğer tüm paydaşların isteklerini yerine getirmek için kullanmayı amaçlıyor. Sağlık hizmeti sağlayıcılarının dijitalleştirilmesinin önemi, geniş çapta kabul ediliyor ve çeşitli kamu girişimleri tarafından destekleniyor. Grup ayrıca, dijital sağlık hizmetlerinde inovasyonu teşvik etme vizyonunu paylaşan başkalarıyla ortak olmaya da açık.

Trill Impact Direktörü Kristian Klosterkemper, Meona ve i-SOLUTIONS’ı ortak hedeflerinde desteklemeyi dört gözle bekliyor. Klosterkemper “Her iki şirketin ürünleri, hasta güvenliğini, bakım kalitesini ve bakım verimliliğini artırmak için acil toplumsal zorlukları ele alıyor. Aynı zamanda, bu ürünlerin son derece cazip bir pazar ortamında büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Bu, Trill Impact’in aktif olarak fırsatlar aradığı ve ürettiği bir örnek. Bu özel durumda, müzakereleri dokuz aydan daha uzun bir süre önce başlattık ve böylesine iddialı bir işlem durumunda başarılı olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Tıp doktoru ve Grubun CEO’su Dr. Tobias Schäfer şunları ekliyor: “Trill Impact ile vizyonumuzu ve girişimci ruhumuzu paylaşan bir sahip bulduk. Geleceğe baktığımızda, inovasyondaki gücümüzü i-SOLUTIONS’ın deneyimi ve ürün yelpazesiyle birleştirmek istiyoruz. Bu, sağlık sektöründe pazar lideri yazılım sağlayıcı olmamıza yardımcı olacak. Müşterilerimizin bu ortaklıktan büyük fayda sağlayacağından eminiz.”

Trill Impact için bu iki satın alma, DACH bölgesindeki ilk işlemler. DACH Trill Impact danışmanlık ekibine liderlik eden Korbinian Knoblach, bu bölgede gördüğü birçok fırsattan heyecan duyuyor: “Kuzey Avrupa’daki sosyal ve çevresel zorlukları BM ile uyumlu olarak ele alan orta ölçekli şirketleri destekleyen bir özel sermaye şirketi olarak Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, Trill Impact’in bu zorlukların üstesinden gelmek için bizimle güçlerini birleştirmek isteyen ve aynı zamanda kendi pazarlarında inovasyon ve lider konumlar için çabalayan girişimcilerden ve yöneticilerden ne kadar ilgi gördüğünü görmek sevindirici.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here