Türk Pediatri Kurumu Philips Avent Emzirme Ürünlerini Öneriyor

Philips AVENT, Annelerin 1 numaralı tavsiyesi* olmayı sürdürüyor. Annelerin markaya duyduğu güven, Türk Pediatri Kurumu tarafından onaylanarak da tescil edildi. Bundan böyle Philips emzirme grubu ürünlerinde, “Türk Pediatri Kurumu Öneriyor” ibaresi yer alacak.   

Philips AVENT, hayatı kolaylaştıran ve sağlıklı ürünleriyle, annelerin bebeklerini besleme sürecinde yenilikçi çözümler üretiyor. Anne sağlığı ile ilgili çözümler de sunan Philips AVENT, anne ve bebekler için farklı ve zengin ürünler ortaya koymaya devam ediyor. Bu zengin ve yenilikçi çözümler artık Türk Pediatri Kurumu tarafından da öneriliyor.

Her şeyden önce anne ve bebek sağlığına odaklı bir marka olan Philips AVENT, gerek ortaya koyduğu ürünler, gerekse sunduğu çözümlerle her zaman için annelerin yanında olduğunu hissettiriyor.
Philips AVENT tarafından sunulan elektronik ve manuel göğüs pompaları, göğüs pedleri, termopedler, göğüs kalkanı ve koruyucuları, göğüs ucu kremi ve göğüs ucu çıkarıcı kaşık, Niplette emzirme sürecinde anneler ve bebeklerinin en büyük yardımcıları. Dünya standartlarında güvenlik kriterleri ve klinik araştırmalar ışığında üretilen Philips AVENT ürünleri, estetik tasarımlarıyla da anneler için ilgi çekici.
Tüm bunların yanı sıra; Philips AVENT anne ve bebek sağlığı ile ilgili kurumsal sağlık aktivitelerine de marka olarak destek vermeyi sürdürüyor. Bu da anneler ve Philips AVENT arasında uzun soluklu bir bağ kurulmasına yol açıyor.

Hamilelik ve anne – baba olmanın ilk zamanları hem heyecanlı hem de zorlayıcı bir dönem. Philips AVENT, bu dönemde annelerin yanında ve bebeklerin bakımı için uzman tavsiyeleri sunan güvenilir bir marka olduğunu, Türk Pediatri Kurumu ile gerçekleştirdiği anlaşma ile de tescilledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here