Tuttnauer, İncekaralar Güvencesiyle Türkiye’de


Sterilizasyonda, 85 yıllık Tuttnauer Kalitesi, 2013 yılı itibari ile İncekaralar güvencesi ile Türkiye’de.

Sterilizasyonda, 85 yıllık Tuttnauer Kalitesi, 2013 yılı itibari ile İncekaralar güvencesi ile Türkiye’de. Merkezi Hollanda’da bulunan Tuttnauer, 85 yılı aşkın süredir sterilizasyon ve enfeksiyon kontrol üniteleri konusunda dünya çapında bir çok hastanenin, üniversitenin, araştırma enstitülerinin klinik ve laboratuvarların güven merkezini oluşturuyor.

Uluslararası Standartlarda Yüksek Kalite
Uluslararası platformda geçerliliği kabul edilmiş belgeler ile güven ve kaliteden ödün vermeyen Tuttnauer, bütün enerjisini ve dikkatini sterilizasyon sistemleri üzerinde değerlendirerek, alanında rakipsiz bir firma olmayı başarmıştır.

Medikal sterilizasyon sistemleri ile müşterilerine hizmet veren Tuttnauer, bütün ürünlerinde kullandığı HEPA (Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı) filtre ile sterilizasyonda kesin sonuca ulaşmaktadır. Tuttnauer’in ürün portföyündeki büyük otoklavlar, standart boyutların yanı sıra değişik hacim ve boyutlarda ihtiyaca uygun olarak da üretilebiliyor, 120 ile 1020 litre arasında değişen hacimlerde tek veya çift kapı olarak kullanılabiliyor.

Tuttnauer yıkama cihazları ise 93 ºC’ye kadar ısınabilme özelliğine sahiptir. Her faz esnasında içeriye temiz su alır, 3 kademeli su filtresi ile işini şansa bırakmadan kullanıcılarına mutlak sterilizasyon sunar. Orta sınıf atık otoklavlarda, bekleme modunda otoklavı sıcak ve kullanıma hazır tutar. 160 litrelik hacime sahip ve isteğe bağlı olarak gövdesine tekerlek monte edilebilen atık otoklavlar, hareket kabiliyeti kazanarak portatif olarak kullanılabiliyor. Her modelde olduğu gibi atık otoklavlarında da güvenliğin ön planda tutulduğu atık otoklavlarında, yüksek sıcaklık ve basınçda çift kilitlemeli sistemi ile kapı açılmasını önler ve kapının tam kapanmaması halinde çevrim işlemi başlamaz.

Hızlı, Düşük Maliyetli ve Güvenli Sterilizasyon
PlazMax Serisi P50, P80, P110 ve P160 olmak üzere 4 farklı modele sahiptir. Tuttnauer müşterilerine 47lt’den 162lt’ye kadar değişik model ve fiyatlarda seçenekler sunuyor.

PlazMax Sterilizatör düşük sıcaklıklarda hızlı, güvenli ve ısıya hassas alet ve malzemelerin sterilizasyonu için tasarlanmış olup düşük maliyetlidir. Düşük sıcaklıklarda gerçekleştirdiği sterilizasyon ile elektrik kullanımında ciddi oranda tasarruf sağlar. Hızlı işlemi ve geniş hacmi sayesinde yüksek hacimli taleplere ve sterilizasyondan sonra hemen kullanılması gereken malzemelerde etkilidir. Zamandan ve üründen tasarruf sağlayarak daha az ürün stoğu gerektirir. Endoskoplar dahil olmak üzere geniş bir kullanım alanı sağlayan çok yönlü bir cihazdır. 25 dakikalık çevrim süresi ile zamandan asla ödün vermez. Kısa zamanda kesin sterilizasyon sağlar. Sterilizasyon esnasında kapı otomatik olarak kilitlenerek, çevrim anında güvenliği sağlar.

PlazMax Serisi, Sterilizasyonda Fark Oluşturuyor
– PlazMax Serisi, sterilizasyon için buhar jeneratörüne veya havalandırmaya gerek duymaz. Toksik atık ve su tüketimi yoktur.
– Sterilizasyon işlemi sonucunda sadece su ve oksijen açığa çıkar.
– Gövdesine bağlı bulunan tekerlekler sayesinde hızlı ve rahat hareket kabiliyeti sağlar.
– Sessiz çalışan sistemi ile dikkat gerektiren ortamlarda 65dB ve altı ses düzeyi ile kusursuz çalışma ortamı sağlar.
– Mikroişlemci tabanlı kontrol sistemi ve sahip olduğu 5″ dokunmatik ekranı ile süreci takip edilebilir.
– Kombine tasarımı ile başka hiçbir harici cihaza gerek duymaz.
– Tamamlanmış olan sterilizasyon sürecini dahili olarak sahip olduğu Matrix Printer ile döküman olarak sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here