ULUSAL HEMATOLOJİ KONGRESİ SANAL ORTAMDA YAPILACAK

Türk Hematoloji Derneği ve 46. Ulusal Hematoloji Kongresi Başkanı Prof. Dr. Güner Hayri Özsan, pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle Ulusal Hematoloji Kongresinin bu yıl online olarak yapılacağını belirtti.

Prof. Dr. Özsan, “Türk Hematoloji Derneği tarafından düzenlenen 46. Ulusal Hematoloji Kongresi’nin 28-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirileceği açıklanmıştı. Ancak, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19  pandemisi ve son dönemde vaka sayılarında görülen artış nedeniyle  katılımcılarımızın sağlığı açısından risk oluşturacağı düşüncesi doğrultusunda 46. Ulusal Hematoloji Kongresi’nin tamamen sanal ortamda aynı tarihlerde gerçekleştirilmesine karar verildi. Kongre programımızda her zamanki gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından izlemek durumunda kaldığı konularda eğitim oturumları yer alacaktır. Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.” dedi.

 

 

 

#hematoloji #hematolojikongresi #turkhematolojidernegi #ulusalhematolojikongresi #pandemi #covid19 #sanalkongreler #gunerhayriozsan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here