“Umut Kumbarası” KAÇUV için Marmara Forum’da doluyor


Bugüne dek başlattığı ve dahil olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle bir adım öne çıkan Marmara Forum, önemli bir sosyal sorumluluk aktivitesine daha ev sahipliği yapıyor.

“Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesi KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’a destek için 5 Ocak 2013’te başladı.

Marmara Forum, “Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesiyle KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) aracılığı ile kanserli çocuklara destek oluyor. 5 Ocak’ta hayata geçirilen “Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesi 3 ay boyunca Marmara Forum ziyaretçilerinden destek bekleyecek.

Marmara Forum “Umut Kumbarası” projesi kapsamında ziyaretçilerden satın alacakları yeni oyuncakları getirerek Marmara Forum Alışveriş Merkezi içerisinde kurulacak dev kumbaralara atarak bağışlamaları isteniyor. 3 ay sürecek bağış dönemi sonrasında toplanan oyuncaklar düzenlenerek KAÇUV’daki çocuklara hediye edilecek.

Marmara Forum, bağış yapacak olan ziyaretçilere özel hazırladığı etiketlerle bağış sahiplerini ve çocukları bu etiketlerde yazan mesajlar ile buluşturuyor. Kendi iletişim bilgilerini bırakan bağış sahiplerine KAÇUV tarafından sertifika veriliyor.

5 Ocak’ta başlayan proje 3 ay boyunca Marmara Forum ziyaretçilerinden destek bekleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here