Unimed Saç Bonesi Banyo Yapamayanların En Büyük Yardımcısı


Unimed antibakteriyel saç yıkama bonesi banyo yapılması zor ya da elverişsiz durumlarda imdadınıza yetişiyor.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin lider markası Uni’nin medikal odaklı ürünlerden oluşan yüzü Unimed’in tasarladığı saç yıkama bonesi herhangi bir sebep ile banyo yapamayan kişilerin en büyük yardımcısı oluyor. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı antibakteriyel saç yıkama bonesi banyo yapılması zor ve elverişsiz zamanlarda hijyenik bir çözüm sunuyor. Yatmak zorunda kalan hastaların da saç temizliğinde pratiklik sağlayan Unimed saç yıkama bonesi ile gerekiyorsa hastayı yatağından kaldırmadan saç temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sıcak suyun içinde veya mikrodalga fırında ısıtıldığında sıcak banyo hissi veren Unimed antibakteriyel saç yıkama bonesi pratik kullanımı sayesinde kolaylık sağlarken dermatolojik olarak da onaylanan Sağlık Bakanlığından ruhsatlı formülüyle saçı koruyarak kişiye temizlik sunarken aynı zamanda yapılan masaj ile rehabilite ediyor.

Tek kullanımlık paketler şeklinde kullanıcıya sunulan Unimed antibakteriyel saç yıkama bonesi, içeriğindeki aloe vera ile saçın ve saç derisinin nem dengesini düzenliyor. Medikal tortuları emerek bonenin içine hapseden ürün; durulama gerektirmeyen formülüyle güvenli, etkili ve ideal kullanım sağlıyor.

Hastalık ya da banyo yapılamayan durumlarda hipoalerjenik yapısı, alkol, lateks ve lanolin içermeyen formülüyle kullanıcılara güvenilir temizlik sağlayan Unimed antibakteriyel saç yıkama bonesi saçı ve cildi ferahlatıyor, kötü kokuları uzaklaştırarak kolay temizlik sağlıyor.

Hızlı ve kolay temizlik sağlayan ürün ısıtılabilen yapısı ve yoğun bakımda sağladığı yüksek kalitesi ile ihtiyaç duyanların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here