Vestel Teknoloji Çözümleri ürünleri Memorial Ankara Hastanesi’ne hizmet sunuyor


Farklı model ve boyutları bulunan Vestel Teknoloji Çözümleri ürünleri, lobi, kafeterya, bekleme salonu ve hasta odalarında bilgilendirme ve interaktif yayın mecrası kullanımına imkan tanıyor.

Yenilikçi ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Vestel Teknoloji Çözümleri, sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınları için geliştirdiği ürünlerle Memorial Ankara Hastanesi’nde yer almaya başladı. Sağlık sektöründe teknoloji kullanımına yeni bir bakış açısı kazandıran Vestel Teknoloji Çözümleri, ürünlerini sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınlarının hastane içerisindeki işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri amacıyla tasarladı. Sağlık sektörüne öncülük eden Memorial, Ankara Hastanesi’nde Vestel Teknoloji Çözümleri’nin inovatif ürünleri ile sunduğu hizmeti dijital alt yapı ile güçlendirdi. Vestel Teknoloji Çözümleri’nin ürünleri ile hasta işlemlerinde büyük ölçüde hız ve verim artışı sağlandı. Hastane girişinde yer alan Vestel Videowall ile lobide ve bekleme salonunda bulunan Vestel Totem sayesinde hastane planı, doktor kadrosu bilgilerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Böylece hastane içi trafik azalırken; bilgiye ulaşma kolaylığı sağlanıyor. Hasta ve doktor arasında sağlıklı
bir iletişim kurulması amacıyla tasarlanan Vestel Kapı Önü Bilgilendirme Ekranı ile de hastalar ve hasta yakınları muayene odaları önünde doktorlar hakkında istenilen bilgiye anında erişebiliyor. Bu sayede doktorlar hakkında önceden bilgi sahibi olunurken, hastane işleyişine dair bilgilerin yer aldığı ekranlar aracılığıyla da zamandan tasarruf sağlanıyor. Farklı model ve boyutları bulunan Vestel Teknoloji Çözümleri ürünleri, lobi, kafeterya, bekleme salonu ve hasta odalarında bilgilendirme ve interaktif yayın mecrası kullanımına imkan tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here