WARTNER, Siğilleri -50°c’de Dondurarak Yok Eder


Siğil, vücudun hemen her yerinde görülebilen can sıkıcı ve ağrılı bir deri hastalığıdır. Human Papilloma virüsünün neden olduğu siğil, derinin en üst tabakasındaki hücreleri etkileyerek hücrelerin çoğalmasına ve aşırı keratin üretilmesine sebep olur. Toplu iğne başı kadarken kendini gösterir, müdahale edilmezse bezelye büyüklüğüne ulaşabilir.Wartner Yeni Nesil, kriyoterapi yani dondurma yöntemiyle siğilleri yok eder.

Aşırı manikür ve tırnak yemek tırnak çevresine siğilin yerleşmesini kolaylaştırır. Ayak tabanında yerleşen siğiller ise en çok banyo zemini ve banyo malzemeleri ile spor malzemelerinden bulaşır. Stres, sıkıntı, depresyon gibi psikolojik faktörler siğile zemin hazırlar ve siğiller sıklıkla nükseder. Özellikle basınca maruz kalan alanlarda yerleşen siğiller, yani ayak tabanı, tırnak çevresi ve büklüm yerlerindeki siğiller ağrı yapabilir. HPV yani Human papilloma virüsünü yok etmek için etkin yöntemlerden bir tanesikriyoterapidir. Bu tür siğillerin kesin tedavisi için geliştirilen Wartner Yeni Nesil,-50°C’de el ve ayak siğillerini kökten dondurur.

WARTNER İLE ETKİLİ VE HIZLI TEDAVİ

Wartner Yeni Nesil, siğilleri ve taban siğillerini doktorlar tarafından kullanılan dondurma yöntemiyle aynı şekilde tedavi eder. Doktorların metodunu temel alan dimethylether ve propane (DMEP) karışımı kullanır. Siğilleri ve taban siğillerini cilt üzerinde -50°C’ye kadar soğuğa maruz bırakıp dondurur.

Wartner Yeni Nesil’in kullanımı kolaydır ve 4 aşamadan oluşur. Etkinliği klinik olarak test edilmiştir. Piyasadaki diğer siğil giderici ürünler arasında da en düşük ısıya sahip olan üründür. Uygulama süngeri sayesinde noktasal tedavi imkanı sunar.

Siğil tedavisinde doğru temas süresi son derece önemlidir.Wartner Yeni Nesil kullanımında genel siğiller için temas süresi 20 saniye ve taban siğilleri için temas süresi 40 saniye olmalıdır. Uygulama yapılan siğil, sonraki 10 ila 14 gün içerisinde yavaş yavaş kaybolur veya düşer, altından sağlıklı deri gözükür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here