Yeni Panaheat Isı Bandı ile kaslarınıza hareket özgürlüğü


Özellikle arabada veya bilgisayar başında uygun olmayan pozisyonda uzun süre oturmak, uzun süre ayakta kalmak, yanlış şekilde yük kaldırmak gibi sebepler bel, sırt, boyun ve omuzlarda kas problemlerine yol açabiliyor. İlaç içermeyen yeni Panaheat Isı Bandı, 8 saate kadar derinlemesine etki gösteren ısı uygulamasıyla bel, sırt, boyun ve omuzdaki bölgesel kas problemlerinde rahatlama sağlıyor.

Kas problemleri; evde veya işteki günlük aktiviteler sırasında ağrı biçimde ortaya çıkabiliyor. Sandalyede uygunsuz şekilde oturma, yanlış şekilde eğilme, uzun süre oturma veya ayakta durma, kasları aşırı yorma, kambur pozisyonda veya mola vermeden uzun süre araç kullanma, yanlış şekilde yük kaldırma, taşıma, itme veya çekme gibi sebepler hareketlerimizi kısıtlayarak hayat kalitemizi olumsuz yönde etkiliyor.

Tüm dünyada yaşam kalitesini arttırmak için çalışan GlaxoSmithKline (GSK), bölgesel kas problemleri için ilaç içermeyen Panaheat Isı Bandı ile size hareket özgürlüğü vaad ediyor. Panaheat Isı Bandı, 8 saate kadar derinlemesine etki gösteren ısı uygulamasıyla kan akışını hızlandırıyor; böylelikle bölgesel kas problemlerinde rahatlama sağlıyor. Klinik olarak etkili ve uzun süreli sıcaklık uygulayan ısı bandı bölgesel kas problemlerini hafifletiyor. Kas katılığını ve spazmını, fonksiyon kaybını azaltırken doku esnekliğini de arttırıyor.

Panaheat Isı Bandı, dikkat çekmeyen görünümü ve kokusuz olması sebebiyle günlük aktivitelerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Özel tasarımıyla gün boyu hareket özgürlüğü sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here