Yeşilay, Sağlıklı Yaşam Fuarı’nda


Yeni döneminde bağımlılıklardan uzak ve sağlıklı yaşam konuları üzerine eğilen Yeşilay Cemiyeti, 4.Exponatura 2013 Fuar’ına katılıyor.

Yeşilay 10-13 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 4’üncüsü düzenlecek olan Exponatura’13, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Fuarı’nda yer alacak. Fuarda doğal ve sağlıklı yaşam dünyasının en iyi markaları, yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı şirketler ve sağlıklı ürünlerle ilgilenen Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretçilerle buluşacak.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti “Sağlıklı Yaşam” çalışmaları ile GDO’lu ürünleri gündemine almıştı. Bu ürünlerin bağımlılık etkileri üzerine araştırmalarını kamuoyu ile paylaşan Yeşilay, bu fuarda aynı konu üzerine ziyaretçileri bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Fuarda sigara bağımlılığı hakkında bilgilendirme kitapçıkları eşliğinde bilgi verilecek.

Exponatura’13’de bitkisel ürün ve gıdalar, içecekler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri, spa, sağlık ve sağlık turizmi, doğal tedaviler, bitkisel ilaçlar tanıtılacak. Sağlıklı yaşam ile ilgili sivil toplum kuruluşları ve sağlık kurumları bilinçlendirme çalışmaları yapacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here