“Güçlü ve hassas” Cerrahi Motor Teknolojisi, ACENDIS Farkı İle Türkiye’de

0
2273

acendisSağlık kuruluşlarının medikal ekipman ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler getiren ACENDIS, beyin cerrahi, ortopedi, KBB ve plastik cerrahi amaçlı kullanılabilen yüksek devirli yeni cerrahi motor sistemlerini, Türkiye’de sağlık sektörünün kullanımına sunuyor.

Sahip olduğu AR-GE yapısıyla, bir taraftan var olan medikal ekipmanları sağlık sektörünün değişen ihtiyaçlarına uygun biçimde yeniden geliştiren, diğer yandan da alternatif olarak, kullanıcı dostu yeni teknolojiler ortaya çıkaran ACENDIS, cerrahi uygulamalar için “Powered Precision” markalı yüksek devirli cerrahi motorları, Türk Sağlık Sektörü ile buluşturuyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre ACENDIS, çok yakında çok farklı ve amaca uygun yeni ürünlerin de müjdesini veriyor. Bunlardan biri,  gelecek yıl lansmanı planlanan “ultrasonik kemik kesici ve yüksek devirli cerrahi motor entegre sistemi” olacak. Bu yeni sistem, teknolojisiyle dünyada bir ilk olma özelliği taşıyacak.

“Powered Precision” marka motorlar, pek çok cerrahi alanda kullanılabiliyor

ACENDIS’in sektöre sunduğu “Powered Precision” markalı motorlar, Beyin ve Sinir Cerrahi, Ortopedi, KBB ve Rekonstrüktif ile Plastik Cerrahi alanlarında beklentileri karşılayabilen, güçlü ve kullanıcı dostu teknolojisi ile öne çıkıyor. Beyin cerrahi amaçlı Powered Precision yüksek devirli cerrahi motor; 90.000 rpm devir özelliği, yüksek tork gücü, düz, açılı, tüplü ataçmanları, perforatör motor, reusable-disposable perforatör ve delici-kesici drill uçları ile tüm ihtiyaçları karşılayan tam teşekküllü sistemler olarak dikkat çekiyor. Ortopedi amaçlı motor sistemlerinde ise, tüm ihtiyaçları karşılayacak tipte ve özellikte ataçmanların yanı sıra steril edilebilir kablo ile batarya problemleri yaşanması ve bundan dolayı operasyonların kesintiye uğraması riski ortadan kaldırılıyor. KBB ve Plastik Cerrahi amaçlı Powered Precision motor sistemleri de sahip olduğu ataçman ve mikro salınımlı kesici ataçmanları ile kullanım avantajı sunuyor.

ACENDIS, sağlık sektörüne uygun maliyetli ve çözüm amaçlı medikal teknolojiler sunmayı amaçlıyor

Sağlık sektörüne alternatif teknoloji çözümleri sunan ACENDIS, aynı zamanda gelişmiş teknik servis departmanı, her bölgede yerleşik bulunan satış ve servis sorumluları ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile olası arızalara anında müdahale, yedek parça ve sarf temini gibi konularda da müşterilerinden tam not alıyor. Hem üretici hem de dağıtıcı ve satıcı kimliğine sahip olan firma, “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle kaliteyi düşük maliyetlerle bir araya getiriyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here