14. Uluslararası Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi Bu Yıl Yeni Tarihinde, Yeni Normalleşme Çerçevesinde Antalya’da Oturumlarını Açıyor

0
98
28 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek ve geleneksel hale gelmiş olan; 14. Uluslararası Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi, bu yıl Pembroke, Kuzey Carolina Üniversitesi ve SAD – Sağlık Akademisyenleri Derneği katkılarıyla, “ Sağlıkta Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliğinin Sürdürülebilirliği ve İyileştirilmesi için Klinik Kalite, Ölçme Yöntemleri ve Dijital Uygulamalarda Yenilikler”  ana temasıyla düzenlenecektir.

 

Her yıl Nisan ayında yaptığımız ancak bu yıl pandemi nedeniyle ertelenen Kongre 28-31 Ekim 2020 tarihlerinde tüm profesyonellerin katkılarıyla gerçekleştirilecektir.

Covid Kapsamında Güvenli Turizm Sertifikası almış olan Sherwood Kemer Otel toplantı salonlarında kişiler arası mesafe, ateş ölçüm, salon yerleşimi, oturma düzeneği, sterilizasyon, temassız kayıt işlemleri ve diğer tüm hazırlıklar yapılmıştır.

Kongre süresince; sunum, çalıştay, workshoplar, online yabancı konukların katılımları, sözlü ve poster bildirileri sayesinde katılımcılar, kullanıcı, hizmet sunucu ve hizmetleri finanse eden organizasyonların işbirliği ile geleneksel yaklaşımların dışına çıkan yeni sistem ve fikirleri tanıma olanağı bulacaklardır.

Sağlık Akademisyenleri Derneği, tüm değerli sağlık çalışanlarını ve sunucularını, kongreye aktif olarak katılmaya, düşünce ve fikirlerini ülkemizden ve dünyanın değişik yerlerinden gelen diğer sağlık çalışanları ve akademisyenlerle bu kez 28 – 31 Ekim 2020’de güzel ilimiz Antalya ’da paylaşmaya davet ediyor.

Detay ve Kayıt için :  www.qps-antalya.com

 

 

#SAD #QPS #Kongre

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here