KONGREYE DAMGA VURAN TEKNOLOJİ

21.Uluslararası Estetik Diş Hekimliği Kongresi, dünya çapında konuşmacıları bir araya getirmeye devam ediyor. 3D teknolojisi ile üretilen şeffaf apareyler katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılaşarak kongreye damgasını vurdu.

21.Uluslararası Estetik Diş Hekimliği Kongresi, 13-15 Ekim 2017 tarihleri arasında ‘’Wyndham Grand’’ İstanbul’da gerçekleşiyor. Türkiye’nin ilk ve tek 3D yazıcı teknolojisiyle üretilen şeffaf apareyler, üç(3) boyutlu teknolojilerin güçlü potansiyelini, ileri mühendislik yöntemleriyle birleştirerek, hastaların diş çapraşıklığını kısa bir sürede tedavi ediyor

Prof. Dr. Selim Pamuk, kongre ile ilgili; “Hızla gelişen teknoloji ile birlikte estetik diş hekimliği alanındaki değişim ve gelişimlerin, dünya ile aynı diş hekimlerine ulaştırılması misyonuyla çıktığımız bu yolda, yirmi bir(21) yılda çok önemli mesafeler katettik. Bu kongrede; tüm diş hekimlerine, akademik düzeyden ödün vermeden, bilginin muayenehane pratiğinde kullanılabilir şekle dönüşebileceğini gösteriyoruz” dedi.

ORTHERO hastaların koltukta kalma süresini yüzde 40 azaltıyor ve hastaların dişlerini ideal hale getiriyor. Dr. Betül As, “Türkiye’nin 3D teknolojisi ile üretilen ilk ve tek şeffaf apareyi olan ORTHERO, metal diş telleriyle kıyaslandığında acısız ve konforlu bir tedavi olanağı sunuyor.’’ dedi.

#orthero, #dis, #diskongrewsi, #teknoloji

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here