Abdi İbrahim’de Dragon Festivali Heyecanı


Türkiye’nin öncü ve lider şirketi Abdi İbrahim, genel müdürlük, fabrika ve saha çalışanları ile Türkiye’de kurumlar arası gerçekleştirilen en büyük sportif etkinlik olan Dragon Festival’e iddialı hazırlanıyor.

Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve Ortadoğu’da birçok ülkede, binlerce firmanın katılımıyla gerçekleşen Dragon Festivali, 25-26 Mayıs tarihleri arasında Haliç İmrahor Parkı’nda yapılacak.

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim, 4 senedir aktif olarak katıldığı Dragon Festivali’nde bu sene de iddalı.

2011 yılında Federasyon Kupasını şirkete kazandıran Abdi İbrahim takımının bu yılki hedefi şampiyonluk kupası.  Ekiplerin hedeflerini gerçekleştirebilmesi için dayanışmanın ön plana çıktığı bu yarışmada, Abdi İbrahim bünyesinde genel müdürlük, fabrika ve saha çalışanları olmak üzere farklı departmanlarda görev yapan Abdi İbrahimliler, birbirini omuz omuza destekliyor ve ortak hedef için mücadele ederek şampiyonluğa hazırlanıyor.

Nisan ayından itibaren her hafta yapılan yoğun antrenmanlarla disiplinli ve sıkı bir hazırlık içine giren Abdi İbrahim vizyonunu, kurumlar arası en büyük sportif etkinlik olan Dragon Festivali’ne taşıyarak, hazırlık aşamalarından rekabet dolu yarışlara kadar her aşamada öncü ve yenilikçi yaklaşımını sergiliyor.

İŞİNİN EHLİ ÇALIŞANLARDAN OLUŞAN İDDİALI TAKIM

3.400’e yakın nitelikli insan gücüyle sektördeki en yüksek istihdamı oluşturan ve aynı zamanda sektörün en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip ilaç şirketi olan Abdi İbrahim, çalışanlara gelişim ve kariyer adına birçok fırsat sunuyor.

Güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerine dayalı bir çalışma anlayışının benimsendiği Abdi İbrahim’de, sürekli eğitim olanaklarının yanı sıra Dragon Festivali gibi sosyal bağları güçlendirecek eğlence ve spor imkanları veriliyor. İnovasyona büyük önem veren Abdi İbrahim, çalışanlarına sunduğu sürekli eğitim olanaklarını şirketin kurumsal gelişimine katkı sunacak en önemli etkenlerden birisi olarak görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here