Acıbadem Mobil Sağlık’a ‘Yükselen Liderlik’ Ödülü Geldi


İngiltere’nin bağımsız kuruluşu Frost & Sullivan tarafından düzenlenen ve sadece sektördeki “en iyiler”e verilen 2012 Pan European Growth Leadership (Avrupa Birliği Yükselen Liderlik) ödüllerine, gösterdiği liderlikle dünyaya örnek olan Acıbadem Mobil Sağlık değer görüldü.

Şirket kazancı, kurulduğu günden beri %80’lerin üzerinde olan büyüme oranı ve Mobil Sağlık alanında imza attığı birçok ilkle ülkemizin sektöründeki lideri Acıbadem Mobil Sağlık’ın bu başarısı Avrupalıların da gözünden kaçmadı. İngiltere’nin bağımsız kuruluşu Frost & Sullivan tarafından düzenlenen ve sadece sektördeki “en iyiler”e verilen 2012 Pan European Growth Leadership (Avrupa Birliği Yükselen Liderlik) ödüllerine, gösterdiği liderlikle dünyaya örnek olan Acıbadem Mobil Sağlık değer görüldü.

Sektörde yapılan son gelişmelere ve analizlere dayanarak sınıfının en iyilerini seçen Frost & Sullivan, değerlendirmesinde kurulduğu günden bugüne etkileyici bir büyüme oranına sahip olan Acıbadem Mobil Sağlık’ı, 2009 – 2012 yılları arasında mobil sağlık alanında Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketi olarak kayıtlara geçirdi. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini mobil olarak hastane dışına taşıyan ve Türkiye’yi gerçek anlamda ‘Mobil Sağlık’ kavramı ile tanıştıran Acıbadem Mobil Sağlık, alanındaki liderliğini böylece dünyaya kanıtlamış oldu. Başarısını aynı şekilde devam ettirmekte kararlı olan Acıbadem Mobil Sağlık, 2012 sonunda kazancını ikiye katlamayı hedefliyor. Frost & Sullivan Sağlık Araştırma Analistleri, “İyi belirlenen bir strateji ve etkili yönetim becerileri sayesinde Acıbadem Mobil Sağlık, bu yeni gelişen pazarda gözle görülür bir başarı ve büyüme elde etti. Şirketin başarısının merkezinde sınıfının en iyi hizmetleriyle desteklenmiş etkili finans yönetimi ve pazarlama kampanyaları bulunuyor” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here