Ağız Ve Diş Sağlığını R.O.C.S. Anti-Tobacco Diş Macunu İle Koru


Sigara, birçok hastalığa neden olabileceği gibi özellikle ağız ve diş sağlığını da çok olumsuz etkiliyor. Sigara tiryakilerinin en sık karşılaştıkları sorun ağız kokusu oluyor.

Öte yandan dişlerde sararma ve lekelenme de sigaranın estetik açıdan sorun oluşturan zararları arasında yer alıyor. Öte yandan sigara dumanı, ağız boşluğunda tahribata ve ağız kuruluğuna da yol açarak daha fazla koku, artan çürük ve kötü ağız hijyeni gibi sorunlar oluşturuyor. Yüksek kalitede ağız bakım ürünleri geliştirmeye odaklanmış R.O.C.S., İsviçre WDS Laboratuvarlarında sigara içenler için özel olarak geliştirdiği R.O.C.S. Anti-Tobacco Diş Macunu ile ağız sağlığına destek oluyor.

R.O.C.S. Anti-Tobacco Diş Macunu’nun içeriğindeki bromelin enzimi, sigara kullananlarda renklenmeye yol açan plağı çözerek temizliyor. Baobap ağacı özleri ve E-vitamini ağız mukozasını korumaya yardımcı olurken, sigaraya bağlı rahatsızlık hissini ve metal tadını azaltıyor. Meyve, baharat ve nane karışımından oluşan aroması ile sigara kokusunu nötralize ediyor, uzun süren ferah nefes sağlıyor. Sigara sonucu artan renklenmeyi diş minesini aşındırmadan engelliyor. Ağız kuruluğuna karşı ağız boşluğunu nemli tutuyor. Yine formülündeki ksilitol yardımı ile çürüklere yol açan bakterilerle savaşıyor, tükürük salgısını artırıyor, ağız içinde bazik bir ortam oluşturarak diş minesinin mineralizasyonunu artırıyor. Yüksek re-mineralizasyon özelliği ile diş minesinin çürüklere karşı dayanıklılığının artmasına da yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here