Align Technology Invisalign Bilim Sempozumu’nu sanal olarak gerçekleştirdi

İlk sanal Invisalign Bilim Sempozyumu, dünyanın önde gelen ortodontistlerinin yetişkin ve genç hastaların karmaşık diş çapraşıklığı sorunlarına yönelik Invisalign tedavi uygulamalarını gözler önüne serdi.

 

Align Technology, her yıl düzenlediği Invisalign Bilim Sempozyumu’nu bu yıl 45 ülkeden 1000’den fazla katılımcıyla sanal olarak gerçekleştirdi. Sempozyumda Dr. Alessandro Greco, Dr. Sandra Tai, Dr. Tommaso Castroflorio, Dr. Christina Erbe, Dr. David Couchat ve dünyaca tanınan bir çok ortodontist ve klinisyen hekimler konuşmacı olarak katılıp yetişkin ve genç hasta topluluklarında Class II, derin kapanış ve ameliyatlık vakalar hakkında bilimsel verilerini paylaştılar.

Align Technology Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Pazarlama Müdürü Lee Taylor yeni format hakkında şunları söyledi: ‘‘İçinde bulunduğumuz belirsiz zamanlarda, inovasyon ve teknolojiyi benimseyerek çevremizle iletişim içinde olmak çok önemliydi. Eğitim inançlarımızı desteklemeye devam ediyor ve dünya çapında tanınan konuşmacıların bu önemli konular üzerine konuşmasını dinleyebildiğimiz bir iletişim şeklini geliştirebildiğimiz için çok mutluyum. Zamanla yüz yüze eğitimin geri geleceğini ve yüksek kalite dijital eğitimin Invisalign ve iTero doktorları için erişim ve pratikliği arttıracak bir destek olacağını umut ediyorum.”

Align Technology EMEA Ortodontist Kanalı Satış Başkan Yardımcısı Pierre Velu: ‘‘Geçtiğimiz hafta ve ayların hekimler için zor zamanlar olduğunun bilincindeyiz. Bu çalkantılı zamanlarda, krizi atlatmalarına yardım etmek için gereken çabayı ve bağlılığı göstermek önceliğimiz. Hekimlerin fikirlerini ve uygulamalarını paylaşabildiği sanal etkinliklerimizde karantinanın başlangıcından beri inanılmaz bir ilgi ve katılım gördük. Buna ek olarak, Invisalign sertifikalı hekimlerin Invisalign Bilim Sempozyumu’na katılımını görmek beni çok mutlu ediyor. Bu etkinlik en son ürün yeniliklerini öğrenmek ve diğer konuşmacılarla soru-cevap seanslarında tanışmak ve sohbet etmek için nadir bir fırsat sundu.” dedi.

 

#AlignTechnology #InvisalignBilimSempozyumu #Ortodonti #SanalSempozyum #İnovasyon #Teknoloji #Sağlık

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here