Sağlık sektörü dünyanın en büyük online fuarı Omnia Health Live’da buluşuyor

22-26 Haziran 2020 tarihlerinde 5 gün sürecek ve uluslararası sağlık sektörünü bir araya getirecek Omnia Health Live, sizlere daha önce tecrübe etmediğiniz bir deneyimi online olarak gerçekleştirmeyi vaadediyor. Arab Health, Hospitalar, FIME ve Medlab Middle East gibi dünya çapında gerçekleşen önemli fuarların organizatörü Informa Markets, sizleri bu tecrübeyi deneyimlemeye davet ediyor.

 

Omnia Health Live, içinde bulunduğumuz bu zorlu zamanlarda dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar sağlık sektörü profesyonellerine, diğer sektör profesyonelleri ile irtibata geçebilmeleri ve yeni bilgilere ulaşabilmeleri için emsalsiz fırsatlar sunarak işlerin bu ortamda devam etmesini sağlıyor.

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişim sağlayabileceğiniz katılımı ücretsiz olan etkinlik; katılımcılarına etkileşimli online toplantılara, webinarlara, birçok makaleye, yeni bilgiye ulaşım fırsatı ve çok daha fazlasını sunuyor.

Ödüllü online etkinlik ağı teknolojisi “Grip”  tarafından desteklenen, Omnia Health Live  sağlık sektörünün en önemli isimlerini buluşturuyor: Microsoft Sağlık & Yaşam Bilimleri Yerel Direktörü Tom Lawry, öncü cerrah Prof Sir Alfred Cuschieri; radyoloji uzmanı, cerrah ve Covid 19 uzmanı Prof Dr Mahmud Mossa-Basha da katılımcılar arasında yer alıyor.

Katılımcılar 70 online oturumda endüstri uzmanları tarafından sağlanacak eğitim içeriğinden yararlanabilecek, aynı zamanda da katılım yapan kişilere Cleveland Clinic tarafından sağlanan ücretsiz CME kredileri verilecek. Ek olarak networking, toplantı organize etme ve online kartvizit değiş-tokuş fırsatları da olacak.

Konuyla ilgili olarak Informa Markets – Healthcare Başkan Yardımcısı Wouter Molman şu şekilde konuşuyor; “Omnia Health Live, koşullar ne olursa olsun sağlık sektörünü destekleme konusundaki değişmez taahhüdümüzün bir parçasıdır. Dünya sanal teknolojilere geçerken, sağlık sektörünün daha önce hiç görülmemiş bir düzeyde işbirliği yapmasına ve birbiriyle iletişime geçmesine izin veren küresel bir mekanizma olarak tanımlayabileceğimiz bu yeni üst düzey etkinliği sunuyor olmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. ”

 

Bu eşsiz deneyime nasıl katılacağınızı öğrenmek ve daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret ediniz: https://bit.ly/2SQKvMX

 

Omnia Health Live Hakkında

Omnia Health Live; Arab Health, Hospitalar, Medlab, FIME, Africa Health, Expomed gibi dünyanın önde gelen sağlık fuarları organizatörü Informa Markets – Healthcare tarafından düzenlenen online bir etkinliktir.

Etkinlik; networking fırsatları, toplantılar ve eğitim içeriği sunarak 70 online oturumda sağlık sektörü profesyonelinin online bağlantılar kurmasına olanak tanıyacak.

22-26 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek ve ödüllü yapay zeka destekli etkinlik ağı platformu Grip aracılığıyla ulaşılabilecek olan Omnia Health Live’a katılım ücretsiz olacak.

İnternet Sitesi: https://live.omnia-health.com/en/home.html

Facebook: @OmniaHealth

Instagram @omnia__health

Twitter: @omnia_health

Linkedin: @omnia-health

Video: https://bit.ly/3dz1bk5v

 

#OmniaHealthLive

#OmniaHealthLive #InformaMarkets #TomLawry #WouterMolman #ClevelandClinic #MahmudMossa-Basha #SirAlfredCuschieri #Sağlık #SağlıkSektörü #OnlineFuarı #SanalTeknoloji #Covid19 #Koronavirüs #Pandemi #Salgın #DijitalSağlık #Networking #OnlineKartvizit #Ekonomi #Ticaret #DışTicaret

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here