Anadolu Sigorta’dan sağlıkta büyük fırsat


Anadolu Sigorta’nın yeni ürünü ‘Sağlıkta Fırsat Poliçesi’ oldukça cazip fiyatlar ve teminatlarla bireysel sigortalılara birbirinden özel fırsatlar sunuyor.

Anadolu Sigorta’nın yeni ürünü ‘Sağlıkta Fırsat Poliçesi’ bireysel sigortalılara çok özel seçenekler sunuyor. ‘Sağlıkta Fırsat Poliçesi’ ameliyat, yoğun bakım, doktor takibi, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi tüm yatışlı tedavi giderlerini katılım payı olmaksızın; ayrıca yüksek maliyetli Tomografi, Ultrason, MR, Endoskopi, Kolonoskopi, Gastroskopi ve Pet CT(kanser tarama) gibi ileri tanı yöntemlerini ise yüzde 20 katılım payı alarak limitsiz karşılıyor. Bu ürün, sigortalılara çok cazip fiyatlar ve teminat içeriği ile sunuluyor.

Sağlıkta Fırsat Poliçesi, sigortalıların tedavi giderlerinde karşılaşabilecekleri yüksek maliyeti teminat kapsamı altına alıyor. Bu poliçeye sahip sigortalılar, sadece yatışlı tedavi teminatlı ürünlere, yalnızca bir ileri tetkik bedeline denk gelen prim farkı ödeyerek, limitsiz sayıda ileri tetkiki içeren bir poliçeye sahip oluyorlar.

Anadolu Sigorta, ayrıca günümüzün en çok korkulan hastalıklarından; kanser ve kalp rahatsızlıkları ile hipertansiyon ve şeker hastalıklarının tedavi giderlerini, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkar çıkmaz, bekleme süresi olmadan hemen karşılıyor ve kesintisiz en az 4 sene bireysel sağlık sigortası olan sigortalılarımızın, sigortalandıkları tarihten sonra ortaya çıkan, tüm doğuştan gelen hastalıklarına ait giderlerini sigortalılıklarının 5. senesinden itibaren poliçe kapsamına dahil ediyor.

Sigortalılarının hastanelerde yatarak gördükleri tedaviler için Sağlıkta Fırsat Poliçesi’nde de herhangi bir gün sınırlaması uygulamayan Anadolu Sigorta, Türkiye genelinde 67 ile yayılmış, 3.000’e yakın sağlık kurumundan oluşan, yaygın anlaşmalı sağlık kurum ağıyla ülkemizin dört bir yanında sigortalılarına hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here