Ayakkabı vurmasına, su toplamasına son!

Türkiye’nin sağlık markası Getwell’in geliştirdiği Topuk Bandı, ayakkabı ile topuk arasında bariyer görevi üstlenerek ayakkabı vurmalarını tarihe karıştırıyor. Bant, hidrokolloid dokusuyla sürtünmeye bağlı yaşanan acıları ve su toplamalarını engellerken yeni ayakkabıların keyfini artıyor.

Kış aylarının geçip baharın gelmesiyle botlar, yerini daha rahat ayakkabılara bırakmaya hazırlanıyor. Ancak yeni ayakkabılar ilk giyildiği anda vurmalara yol açarak baharın mutluluğunu gölgede bırakabiliyor. Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell Topuk Bandı, yeni ayakkabıların yol açacağı vurmaları ve sürtünmeye bağlı acıları engelliyor. Hidrokolloid dokusuyla basıncı ve ağrıyı azaltan etkisiyle baharın ve yeni ayakkabının keyfini daha da yukarı taşıyan bant, kullanıcıların hayatını da kolaylaştırıyor.

Güçlü yapışkanla yaklaşık 3 gün koruma
Tüm ciltlere uyum sağlayan ve kolayca yapışan bant, su geçirmeyen esnek yapısı ve güçlü yapışkanıyla yaklaşık 3 gün boyunca ayakları sorunsuzca koruyor. Uygulama öncesi hiçbir hazırlık gerektirmeyen bant, bölgeye kolayca yapıştırılıyor. Bir kutuda 5 adet bandın bulunduğu Getwell Topuk Bandı, ekonomik fiyatıyla da öne çıkıyor. Eveshop ve Migros’tan satın alınabilen Getwell Topuk Bandına Migros Sanal Market ve istegelsin online süper marketten de ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here