b-good, üst ve alt solunum yollarının tedavisinde etkili nebulizatör ailesini tanıttı

Gelişmekte olan tedavi yöntemlerini ve medikal sektördeki yenilikleri takip ederek hayata geçiren b-good, her yaştan kullanıcı için konfor sağlamaya devam ediyor.

Sonbahar ve kış aylarında artan solunum yolu hastalıklarının tedavisinde önemli bir yere sahip olan ürün ailesi, cihaz içinde bulunan sıvı formundaki ilacı sıkıştırılmış hava ile buhar formuna çevirir. Nebülizatörde bulunan sıkıştırılmış hava sayesinde sıvı formundaki ilaç partiküllere ayrılarak soğuk hava elde edilir, böylece ilaç solunabilir hale gelir. Astım, KOAH ve diğer solunum yolu hastalıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılan ürünün üç farklı çeşidi bulunuyor:

Mesh Nebulizatör: Şarjlı ve kolayca taşınabilir olan b-good Mesh Nebulizatör, uzun ömürlüdür ve tek tuşla kullanım kolaylığı sağlar. Çocuk ve yetişkin olmak üzere iki farklı moda sahip ayarlanabilen yapısıyla aile boyu tercih edilebilir.

Kompresörlü Nebulizatör: Uzun ömürlü mekanizmaya sahip Kompsesörlü Nebülizatör, düşük ses seviyesinde çalışır. Kullanıcılar için taşıma çantası bulunmaktadır.

Mini Kompresörlü Nebulizatör: Uzun ömürlüdür ve düşük ses seviyesinde çalışır. Hafif yapısıyla ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanım olanağı sağlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here