Cihan Hastanesi’nin Tıbbi Cihaz Dönüşümü Atlas Sağlık’tan


AKFA Holding Sağlık Grubu şirketlerinden Atlas Sağlık, distribütörlüğünü yürüttüğü dünya devi markaların yenilikçi teknoloji çözümleri ile hastaneleri buluşturmaya devam ediyor.

Ameliyathane, yoğun bakım, radyoloji ve cerrahi alanındaki en yeni teknolojiye sahip cihaz ve çözümleri, kuruma özel anahtar teslim projelerle hayata geçiren Atlas Sağlık, İzmit Cihan Hastanesi’nin tıbbi cihaz dönüşüm projesini tamamladı

Sağlık alanında herkesin en yeni teknoloji ile en iyi hizmeti alması için 25 yıldır çalışmalarını sürdüren Atlas Sağlık, anahtar teslim hastane projelerine bir yenisini daha ekledi. Hastanelerin donanımında kullanılan her türlü mobilya, yatak ve hastane teçhizatını alanının dünyaca ünlü markaları ile anahtar teslim projeler haline getirerek sağlık sektörüyle buluşturan Atlas Sağlık, İzmit Cihan Hastanesi’nin tıbbi cihaz dönüşümünü tamamladı.

Türkiye’nin yanı sıra bölge ülkelerde de yürüttüğü operasyonlarla başarılı projelere imza atan Atlas Sağlık, Cihan Hastanesi için yürüttüğü projede 5’i ameliyathane, 30’u yoğun bakım olmak üzere toplam 100 adet hastane yatağı sağladı. Hastanenin ameliyathane, yoğun bakım ve servisleri için cihaz tedariği ve kurulumunu da gerçekleştiren Atlas Sağlık, toplamda 3 ameliyathane için masa, lamba, anestezi cihazı, monitör ve defibrilatör cihazlarını da temin etti.

“Hastanelerin Tüm İhtiyaçlarını Tek Elden Karşılıyoruz”

Synapsis ve Akfa Medikal firmalarının tek çatı altında toplanmasıyla sektördeki hedeflerini büyüttüklerini dile getiren Atlas Sağlık Genel Müdürü İsmail Aksoy, grubun yeni dönemde distribütörlüğünü yürüttükleri dünya devi markalara yenilerini ekleyerek çözüm portföyünü genişleteceklerini dile getirdi. Grubun yeni vizyonunda sadece ürün tedariği ve proje geliştirmenin olmadığını belirten Aksoy, “Sektördeki 25 yıllık tecrübemize önümüzdeki yıl sarf üretimi konusunda hizmet vermek için çalışmalara başladık. Araştırmalarımızı ve planlarımızı tamamlamak üzereyiz. Öte yandan Türkiye’de temsil ettiğimiz şirketlerle ortak üretim ve bakım konusunda görüşmelere devam ediyoruz. 2014 sektördeki atılım yılımız olacak. Sterilizasyon konusunda da yapacağımız yatırımla, hastanelerin hastalarına daha iyi hizmet verebilmesi için tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılayacağız” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here