Daha İyi Bir Hastane İçin Schneider Electric’ten ‘Akıllı’ Çözümler

0
2167

hastaneeEnerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, hastanelere sunduğu akıllı altyapı çözümlerini, Uluslararası Sağlık ve Bilişim Zirvesi’nde tanıtacak.

Schneider Electric, bu yıl 8-9 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Uluslararası Sağlık ve Bilişim Zirvesi’nde; enerji tüketimi ve maliyetlerinde, güvenlik sistemlerinde ve çevresel düzenlemelerde yaptığı iyileştirmelerle ciddi oranlarda enerji verimliliği sağlayan EcoStruxure Aktif Enerji Yönetimi™ Sistemi’ni tanıtacak.

Sağlık sektöründe geleneksel bina altyapılarındaki alt sistemler, birçok kablolama hattından ve verimsiz bir haberleşme sisteminden oluşurken; enerji, zaman, verimlilik ve para israfına da sebep oluyor. Schneider Electric, sağlık sektörünün bu önemli sorununu EcoStruxure’la çözüme kavuşturuyor.

Daha iyi bir bina yönetimi ve kontrolü sunan EcoStruxure Aktif Enerji Yönetimi™ Sistemi, HVAC, kartlı geçiş, güvenlik yönetimi, güç dağıtımı ve izlemesi, bilişim sistemleri yönetimi ve aydınlatma kontrolü gibi sistemlerin entegrasyonu aracılığıyla akıllı hastaneler oluşturulmasına destek oluyor. EcoStruxure, hem yeni inşa edilen hastanelerde, hem de mevcut hastanelerde kullanılabiliyor.

EcoStruxure akıllı hastane çözümleriyle %30’a varan enerji tasarrufu

Schneider Electric’in EcoStruxure akıllı hastane çözümleri; hastanelerin tüm alanlarında tasarruf ve verimliliğini artırırken, proje ve işletme avantajlarını üst düzeye çıkarıyor. Hastanelerin daha iyi bir finansal performans ve hizmet sağlamaları amacıyla mevcut bina sistemlerinde, işletme yönetim döngüsünü sürdürülebilir hale getirerek, enerji maliyetlerinde %30’a varan oranda tasarruf sağlıyor.

EcoStruxure™ çözümleri neler sağlıyor?

  • Nerede olursanız olun kontrolü elinizde tutmanızı sağlayan, tüm altyapı sistemlerinizle uyumlu, kurulumu kolay web tabanlı ara yüzler.
  • Masrafı azaltabilmeniz ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkartabilmeniz için, enerji tüketiminizi görme ve takip etme imkanı.
  • Hastane performansını arttıran modüler çözümler, basitleştirilmiş kurulum ve sistem entegrasyonu.
  • Hastanenizin kurulum yapısına bağlı olarak %30’a varan işletme tasarrufu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here