Dopa A.Ş. Bilimsel Etkinlikleri Destekliyor


Konusunda öncü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten Dopa A.Ş. , sunduğu çözümlere ilişkin kongre ve etkinliklere sponsor olmaya sürdürüyor.

Bilimsel ve akademik toplantılara önem veren Dopa A.Ş. , sunduğu çözümlere ilişkin kongre ve etkinliklere sponsor olmaya devam ediyor. 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen 3. Kadın Doğum Günleri ve 7-10 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen 11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ne sponsor olan Dopa A.Ş. , bu iki etkinlikte, sunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği bu iki kongrede kadın doğum alanındaki son yenilikleri katılımcılara aktardı.

Kadın Doğum Günleri

Türkiye’nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’nin iki tıp fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 3. Kadın Doğum Günleri, 28 Şubat – 2 Mart 2013 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirildi. Kongre sponsorlarından Dopa A.Ş., kadın doğum alanındaki yeniliklerini katılımcılara aktardı. Tüm diğer tıp alanlarında olduğu gibi kadın doğum alanında da oldukça hızlı gelişmeler yaşanıyor. Kadın doğumun her biri ayrı disiplin olan bilim dallarında güncel bilgileri her biri kendi alanında bilgi ve deneyim sahibi olan konuşmacılar tarafından aktarıldı.

Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi

11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi 07 – 10 Mart 2013 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ – Bursa’da gerçekleştirildi. Bu yıl 11. sini düzenlenen mottosu “Jinekoloji ve Obstetride Tartışmalı Konulardan Konsensusa” olan kongreye yurt içi ve yurt dışından çok sayıda davetli katıldı. Kongredeki konuşmacılar, kadın hastalıkları ve doğum alanındaki yenilikleri meslektaşlarıyla paylaşma, tartışma fırsatı elde ettiler. Bu önemli kongreye stand ile katılan Do-Pa, fuarda kadın ve doğum alanında sunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here