Eczacıbaşı Profesyonel’den Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin Gala Gecesi’ne Destek


Eczacıbaşı Profesyonel, sektörün önemli buluşmalarından olan ve 2010 yılından bu yana düzenlenen Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin ‘Geleneksel Gala Gecesi’nin ana sponsoru oldu. Antalya Mardan Palace Hotel’de 13 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen gecede, Eczacıbaşı Profesyonel katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan ve profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini, komple çözümler sunarak işletmelerle buluşturan Eczacıbaşı Profesyonel, sektöre destek vermeye devam ediyor. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin 13 Aralık Cuma gecesi Antalya Mardan Palace Hotel’de gerçekleştirdiği ‘Geleneksel Gala Gecesi’nin ana sponsorluğunu Eczacıbaşı Profesyonel üstlendi.

POYD’nin resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim dergisi tarafından 2010 yılından bu yana gerçekleştirilen QM Awards Ödülleri de gecede sahiplerini buldu. Eczacıbaşı Profesyonel, geceye sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü. Eczacıbaşı Genel Müdürü Yeşim Roth, ödülü POYD Başkanı Ali Kızıldağ’ın elinden aldı.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır ve ALTİD Başkanı Burhan Sili’nin katılımıyla gerçekleşen Gala Gecesi’nde, Burcu Güneş şarkılarıyla geceye katılanlara keyifli anlar yaşattı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here