Eczacıların İlacı Türkiye Finans’ta


Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, eczacılara özel hazırladığı ‘Eczacı Paketi’ ile hem eczacıların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor hem de eczanelerin özel ürün ve hizmetlerini teminat altına alıyor.

Türkiye Finans’ın paketinde eczaneler için uygun kar payı ve vadelerde finansman imkanı, Eczacı Paketi Sigortası ve çok avantajlı POS çalışma koşulları gibi ürünler yer alıyor. Ayrıca paketten yararlanan eczacılar mal ve hizmet alımları için Faal Kart avantajlarına da sahip oluyor. Masrafsız çek karnesi olanağı sağlayan paket ile eczacılar Türkiye Finans İnternet Şubesinden de masrafsız EFT-Havale yapabiliyor. Türkiye Finans, Eczacı Paketi kapsamında sunduğu bütün bu ürün ve hizmetleriyle eczacıların mesleki hayatlarına dair tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamayı amaçlıyor.

Eczanelerin karşı karşıya olduğu bütün risklere karşı özel olarak tasarlanmış Eczacı Paketi Sigortası kapsamında sunulan özel hizmetler de ön plana çıkıyor. Bu kapsamda ilaçların bozulmasına karşı sigorta yaptırılabildiği gibi kupür ve reçete teminatları, hırsızlık ve diğer ek teminatlar ile de eczanelere özel çözümler sunuluyor.

Türkiye Finans, Eczacı Paketi içinde yer alan kefil ve teminat koşulu aranmadan alınabilen Faal Kart ve uygun POS çalışma koşullarıyla da eczacılara destek oluyor. 20 dakika gibi kısa bir sürede tahsis edilen Faal Kart ile Eczacı Paketi sahipleri anlık ilaç ya da mal alım gibi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here