“EMS Mobil Sistemler”

Ambulans ve ambulans malzemelerinde 20 yılı aşkın profesyonel çözüm ortağınız: EMS

1997 yılında kurulan EMS Mobil Sistemler Türkiye’de ve uluslararası alanlarda Ambulans Üretimi, Ambulans Malzemeleri ( Ambulans Sedyeleri, Sedye Platformları vb.), Mobil Sağlık ve Komuta Araçları (Panelvan, Midibüs, Otobüs, Kamyon, Treyler, Konteynır Tip) konusunda profesyonel hizmet sunuyor. Şirket faaliyetlerine, 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrika sahasında, konusunda uzman personeller ve dünyaca ünlü çözüm ortakları ile devam ediyor. En büyük hedeflerinin, insan hayatını kurtarmak için kullandıkları ürünlerin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmak olduğunu belirten Uluslararası Ticaret Müdürü Ahmet Aydın ile projelerine ve Arab Healt Fuarına dair keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Türkiye’de ve uluslararası alanlarda sunduğunuz Ambulans ve Ambulans malzemeleri hizmetlerinizi öğrenebilir miyiz? 

“EMS Mobil Sistemler, özellikle ambulans ve donanımlarının imalatı üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Bunun yanında yine sağlık hizmetlerinin mobil olarak verildiği mobil sağlık araçları üretimi de yapmaktayız. Ambulanslarımızı dünyaca kabul gören Avrupa EN 1789 kara ambulansları standardına uygun olarak üretmekteyiz. Bunun yanında son kullanıcının talepleri doğrultusunda özel donanımlı ambulansların da üretimini gerçekleştiriyoruz.”

Ambulans ve Ambulans malzemeleri alanında yeni projeleriniz var mı? Varsa paylaşabilir misiniz?

“Ambulans dizaynı ve donanımları teknolojinin gelişmesine paralel olarak her geçen gün önem kazanıyor. EMS olarak gelişen teknolojilerden faydalanarak ürettiğimiz ambulansların sahip olduğu özelliklerini artırıyor, yeni projeler başlatıyor ve sonuçlarını yeni ambulans dizaynlarımızda kullanıyoruz. Mobil sistemler, ambulans ve mobil sağlık araçları üretimi üzerine uzmanlaşmış kadromuzla büyümeye devam ediyoruz. Sürekli yeni projelerimiz oluyor. En son enfeksiyon ambulansı projemizi tamamlayarak piyasaya sunduk. Hali hazırda da 8 hasta taşıyabilecek kapasitedeki ambulans tasarımı projesini yürütmekteyiz.”

İhracat yaptığınız ülkeler ve farklı projeleriniz hakkında bilgi verir misiniz? Satın alma sonrasında paydaşlarınıza ne tür avantajlar sunuyorsunuz?

“Dünya genelinde 40-50 civarında ülkeye ihracat yapıyoruz. En önemli avantajımız uzaklığı ne olursa olsun pazara sunduğumuz ambulansların satış sonrasında bakım hizmetlerini anlaşmalı partnerlerimiz aracılıyla çözüme kavuşturmamız. Gerektiğinde teknisyenlerimizi aracımızın bulunduğu yere yollayarak yaşanan sıkıntıları kısa zamanda çözüyoruz. Bu konudaki en büyük avantajımız  uluslararası pazarlara sunduğumuz ambulansların zaman içerisinde ihtiyaç duyabileceği bakımları, yerel pazarda edindiğimiz tecrübelerle önceden planlıyor ve bakımlarını yerinde gerçekleştiriyor olmamız.”

#ems, #mobilsistemler, #ambulans, #ambulansmalzemeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here