En Çok Stent Satan Pakistanlılar İstanbul’da Ödüllendirildi

Pakistan ilaç ve tıbbı ürünler endüstrisinin önde gelen şirketlerinden ATCO Laboratuvarları, en çok satış yapan sorumlularını İstanbul’da ödüllendirdi.Şirketin İstanbul’da düzenlediği motivasyon toplantısına, Pakistan, Vietnam ve Afganistan’ dan 500’ün üzerinde tıbbı ürün ve ilaç pazarlamacısı ile yerel doktorlar katıldı.

Toplantıda ATCO’nun girişimsel kardiyoloji ürünleri alanında çözüm ortağı olan Alvimedica’ nın, diyabetik kalp hastalarına uygun senti Cre8 ™ ile ilgili sunumu büyük ilgi topladı. En çok satış yapan satış sorumluları, bu ürünün yenilikçi ve benzersiz yapısı nedeniyle, satışının kolaylıkla gerçekleştiğini vurguladılar. “başarının anahtarı gelişmedir” temasıyla düzenlenen toplantıda başarılı olan satışçılar, altın anahtarla ödüllendirildiler.

stent

Alvimedica yetkilileri, toplantıya katılan konuklardan, girişimsel kardiyoloji alanında yerli üretim stentlerin dünya standartlarındaki diğer ürünler kadar iyi olduğu konusunda övgü aldıklarını belirterek, üretip ihraç ettikleri ilaçlı stentlerin global pazarda rağbet gördüğünü vurguluyorlar. Girişimsel sağlık teknolojilerine dayalı yerli imalatlar, geleceğin dikkat çekici ihraç ürünleri arasında olmaya devam edecek.

Alvimedica, özel polimersiz ilaç salınımlı stenti Cre8™ yanı sıra özel stent tasarımları, hemo ve biyo uyumluluğu arttıran saf karbon kaplamaları gibi oldukça gelişmiş ilaç salınımlı stent teknolojilerine sahip. Şirket, birinci sınıf çıplak metal stentler, kılavuz diagnostik ve balon kateterler de üretiyor. Ameliyathanede inovasyon alanında hekim ve cerrahlara yeni nesil, minimal-girişimsel sağlık teknolojilerini ihraç ediyor. Girişimsel kardiyoloji alanında global pazar için üretim yapan %100 Türk sermayeli Alvimedica, ürettiği yüksek teknolojili tıbbi cihazlar ile, 71 ülkede, toplamda 400’ü aşkın çalışanı ile faaliyet gösteriyor.

#EnÇokStentSatan #EnÇok #Stent #Pakistanlılar #İstanbuldaÖdüllendirildi #İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here