En Şifalı Hediye: “Termo Terapi Yastığı”

 

Almanya’nın en çok satanları arasında yer alan ürün şimdi Türkiye’de.

Termo Terapi Yastığı kiraz çekirdeğinden çavdara, okaliptustan, biberiye ve lavantaya kadar olan zengin içerikleri ile sıcak su ve buz torbaları yerine kullanılabiliyor. Kullanıcısına “sağlıklı, doğal ve pratik” bir alternatif sunan ürün Almanya, Belçika, Finlandiya, Rusya, Polonya, İngiltere ve Hollanda’dan sonra şimdi de Türk tüketicisiyle buluşuyor. Yurt dışında, ağrı, sancı, kasılma, kramp, yanık, böcek sokması bebeklerde gaz sancısı gibi semptomları olanların çokça tercih ettiği Termo Terapi Yastıkları,  ETB Group’un Türkiye distribütörlüğünde, yakın zamanda vitrinlerdeki yerini alıyor. Doğanın iyileştirici gücünü evlerinize getiren bu yeni ürün, farklı bir hediye arayanlara da güzel bir seçenek sunuyor.

Sertifikalı Ürün

Kiraz çekirdeği, çavdar ya da okaliptus, biberiye, nane gibi doğal bitkilerden yapılma “Termo Terapi Yastıkları” farklı olmasının yanında “her eve lazım” bir ürün olmasıyla da dikkatleri çekiyor. Tarım Bakanlığı sertifikalarına sahip ürün tamamen doğal hammaddelerden üretiliyor. Doğanın iyileştirici gücünü evlerinize getiren Termo Terapi Yastıkları, çok yakın zamanda aktarlarda, organik ürün, eczane ve kişisel bakım mağazalarında satışa sunulacak.

Termo Terapi Yastık, ağrı ve sancı çekenlerin cankurtaranı olan, sıcak su ve buz torbalarına yerine, “doğal ve sağlıklı bir alternatif” sunuyor. Termo Terapi Yastıkları, kronik ağrı çekenler, romatizma hastaları ve bağırsak problemi yaşayanlar gibi pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle Almanya’da çok rağbet gören bir ürün olan Termo Terapi Yastıkları, ense, omuz, boyun, sırt, karın, mide ve böbrek ağrıları ile romatizma, kireçlenme ve gaz sorununa, kas sertleşmesine ve gerilmelerinde; ağrıları hafifletirken, rahatlatıcı etkisi de bulunuyor. İçeriğinde kiraz çekirdeği , buğday, arpa, çavdar gibi tahılların yanında, okaliptus, nane, lavanta, biberiye gibi tamamen doğal ürünler bulunan, Termo Terapi Yastıklarının farklı şikayetlere karşı “Kuşaklı Çavdar”, “Omuzluk Çavdar”, “Aromatik Çavdar”, “Genel Çavdar Yastık” ve “Kiraz Çekirdekli Yastık” olmak üzere 5 farklı çeşidi ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor. İki türlü de çok basit bir kullanım şekli olan ürünün “sıcak kullanılmak istendiğinde mikrodalga veya fırında birkaç dakika; soğuk kullanılmak istendiğinde de derin dondurucuda” 30 dakika bekletilmesi yeterli oluyor. 5 farklı Termo Terapi yastığından, ihtiyacınıza en uygun olanını tercih etmeniz mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here