Hayatınızı Korkarak, Saklanarak ve Kısıtlayarak Yaşamayın

Tena, mesane zayıflığı sorununun yaşam alanını kısıtlamasına karşı durarak, hayatı sınırsızca yaşamak için ürettiği çözümlerle yeni bir sayfa açıyor.

Her yaşta karşılaşılabilen mesane zayıflığı sorunu artık kabus olmaktan çıkıyor. TENA Pants Emici Külotları, mesane zayıflığı sorununun yaşam alanını kısıtlamasına karşı durarak, hayatı sınırsızca yaşamak için ürettiği çözümlerle yeni bir sayfa açıyor. 

Her Günün Tadını Özgürce Çıkarın

Yumuşak pamuksu dokusuyla hassas ciltlere özen gösteren TENA PantsEmici Külotları, kendinizi kuru ve temiz hissetmenizi sağlayan ve endişelere son veren konforlu dokusu sayesinde hayatın tadını özgürce çıkarmanızı sağlıyor.

Bu tür ürünler hayatı kolaylaştırdığı ve hastaların yaşam kalitesini arttırdığı için hem son kullanıcı hem de onun bakımını sağlayan kişiler için çok büyük değer taşımakta. Emici külotların kullanım kolaylığını ve konforunu deneyimleyenler, bu konfordan vazgeçmek istememekte. Yeni ürünümüz TENA Pants ConfioFit Emici Külot, sağladığı %100 korumanın yanı sıra eskiye oranla %30 inceltilmiş yapısıyla, giysilerin altından fark edilmeden rahatlıkla ve güvenle kullanılabilmekte. 

%30 Daha İnce, %100 Güvenli ve Daha Da Konforlu

Ortadan ağıra doğru olan idrar kayıpları için tasarlanan TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot, üst düzey koruma ve gizlilik sunan pratik, unisex bir ürün. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan, yumuşak yapısı ve yeni bacak kesimi sayesinde vücuda daha sıkı oturan TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot, %30 daha inceltilmiş yapısıyla normal bir çamaşır gibi rahatlıkla kullanılabilmekte. Ürünü deneyen her 10 kullanıcıdan 7’si*, yeni TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot’un şu anda kullandıkları emici külottan daha iyi olduğunu belirtmiştir (*Almanya ve Fransa’da 200 kişi arasında yapılan ürün kullanım testi araştırma sonuçlarına göre). Diğer marka kullanıcılarından %62 ila %68’i de yeni TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot satın almak istediğini belirtmiştir. Tüketicilerin birçoğu yeni TENA Pants ConfioFit™ Emici Külot’u kullandıkları mevcut ürüne tercih etmektedir, çünkü yeni ince yapısı ile kıyafetlerin altından farkedilmeden kolayca giyilerek normal bir hayat yaşamaya izin verir; daha rahat ve güvende hissettirir.

Enfeksiyonlardan Koruyor

Bunun yanısıra TENA Pants’in daha hızlı emme sağlayan özel emici tabakası, uzun süreli oturma ya da yatma pozisyonlarında hedef bölgedeki fazla miktardaki idrarı hızlı emip deriden uzaklaştırarak, kullanıcının kuru ve rahat olmasını sağlar; cildini iritasyonlar ve enfeksiyonlardan da büyük ölçüde korur.

 

 

 

 

 

 

 

 

SCA Türkiye Genel Müdürü Cem Türker.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here