Hekimlere ve sağlık personeline sertifikalı ücretsiz eğitim


Boehringer Ingelheim, klinik araştırmalarla ilgilenen hekim ve sağlık personeline yönelik sertifikalı bir eğitim programı düzenliyor.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanlığının işbirliğiyle hazırlanan “Malign Hastalıklarda Klinik Araştırmalar Çalıştayı”, 12 – 13 Eylül tarihlerinde Anemon Ege Sağlık Otel’inde gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından onaylanmış olan eğitim programı, tüm katılımcılar için ücretsizdir.

Boehringer Ingelheim Türkiye ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanlığı işbirliğiyle hazırlanan Malign Hastalıklar Klinik Araştırma Çalıştayı eğitim programının katılımcı sayısı 80 kişi ile sınırlıdır. Klinik araştırmalarda görev alan ve gelecekte görev alacak olan hekimlerin ve sağlık personelinin ücretsiz olarak katılabileceği eğitimde, programın düzenleneceği iki gün boyunca, klinik araştırmaların dünyada ve Türkiye’deki durumu, onkolojik klinik araştırmalar, advers olay yönetimi gibi çeşitli konular tartışılacak, atölye çalışmaları ve uzmanlarla buluşma oturumları gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here