İşbir Yatak ’tan “Yaşam Kalitesini Yükselten Çözümler”


İşbir Yatak, tedavinizi destekleyecek ve yaşam konforunuzu yükseltecek çözümleriyle beğeni topluyor.

İşbir Yatak, kullandığı son teknolojiyle sağlıklı ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Bacaklarıyla derdi olanlara Multirest, reflüsüyle başı belada olanlara ReflüMed ve horlama problemine savaş açanlara da ViscoSnore medikal destek yastıklarıyla tedavilerinin yanı sıra ekstra çözüm sunuyor.  Ayrıca, İşbir Yatak internet adresinden mevcut şikayetlerinizi azaltacak ve yaşam kalitenizi artıracak doğru yastığı bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel bacaklar için:“Multirest”

İşbir Yatak’ın Visco teknolojisi ile üretilmiş Medikal Destek Yastıkları’ndan “Multirest” bacak yorgunluğu, varis problemi ve sırtüstü yatma zorunluluğu olanlar için ideal bir ürün. Multirest bacak altı destek yastığı dizleri bel seviyesinde tutmayı kolaylaştırır. Omurlar arası bağların gerilmesini engeller. Alt vücut ve omurgadaki gerginliği azaltır. Sırtüstü yatma zorunluluğu olan kişilerde rahatlığı sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Özellikle kadınlarda yaş ilerledikçe ortaya çıkan varis problemini engellemede ve geciktirmede etkili bir çözüm sunar.

Horlama problemi için: ViscoSnore

Horlama problemi olan birçok insan çeşitli tedavilere başvurmakta ve çözüm aramakta. İşbir Yatak, horlama problemi olan, bu konuda mevcut tedavisi bulunanlara medikal anlamda destek olmak amacıyla ViscoSnore adlı medikal yastığı üretti. Bu yastığın en büyük özelliği, horlamayı azaltıcı özelliklere sahip olması…  ViscoSnore, uyku sırasında, hava geçiş yolunda horlamaya neden gevşemiş yumuşak dokuların hafifçe gerilmesini sağlayarak horlamanın azalmasına yardımcı oluyor. Sağladığı pozisyonel avantaj, uykudaki nefes tıkanıklığının kolay ve pratik olarak çözülmesini sağlıyor. Böylece nefes alışverişi de kolaylaşıyor. Nefes alışının  kolaylaşmasıyla da uykuda aşırı terleme, mide yanması ve huzursuz uyku önlenmiş oluyor.

Reflü probleminize medikal destek: “ReflüMed” ve “ReflüMax”

İşbir Yatak’tan ReflüMed Viskoelastik Reflü Yastığı ve ReflüMax Reflü Yastığı, reflü tedavinizde iyileşme oranını artırır, sizi rahatlatır. Hijyenik ve yıkanabilir kılıfa sahip her iki yastık da mikro-organizmaların barınmasına fırsat tanımaz. Sağladığı pozisyonel avantaj ile uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna temasını önler. Tedavi sürecini hızlandırır. ReflüMed Viskoelastik Reflü Yastığının üst düzeyi viskoelastik malzemeden üretilmiştir. Yastığın yatılan yüzü basınç azaltıcı viskoelastik malzemeden oluştuğu için hava dolaşımı sağlar ve dolayısı ile de terletmez.

İşbir dünyasında çözüm çok

İşbir Yatak dünyasında çözüm çok… Tedavinizi destekleyecek ya da yaşam konforunuzu yükseltecek ReflüMed, Visco Snore ve Multirest medikal ürünlerinin yanı sıra farklı özellikte ve faydalarda ürünler de bulunuyor.

Superest: “Diz altı destek yastığı. Bel ve omurga sağlığı açısından Reflü Yastığı kullananlara da önerilir.”

ViscoMoon: Viskoelastik Boyun Destek Yastığı. Vücut ısısı ve basınına duyarlı viskoelastik malzemeden üretilmiştir.

ViscoRest: Sırt Destek Yastığı. Vücut alt kısmının, sırtın ve yanın desteklenmesi ile doğru duruş sağlar.

ViscoFort: Sırt Yastıklı Oturma Minderi. Bele doğru desteği verir.

ViscoFix: Sırt Destek Yastığı. Otururken bel omurgasına ideal destek vererek arka ve alt vücut ağrılarını rahatlatır.

ViscoFlex: Oturma Minderi Isıya ve basınca dayanıklı viskoelastik malzemeden üretildiği için, otururken kalça ve bacaklardaki basıncı dağıtır.

ViscoGold: Boyun Destek Yastığı. Boyun fıtığı veya boyun problemlerine sahip kişiler için ideal dizayndadır…

Viscolife: Boyun Destek Yastığı. Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir.

Viscoring : Hemoroid Minderi.  Hemoroid vb. gibi oturma zorluğu oluşturan rahatsızlıklar için tasarlanmıştır.

NeckStar: Boyun Destek Yastığı. Süper elastik PU Lateks malzemeden üretilmiştir. Yolculuk sırasında rahatlık ve kesintisiz uyku sunar.

Vücut destek Yastıkları:

Viscookne: Düzgün bir kalça uyumu sağladığından, sırt ağrısız bir uyku için idealdir.

Viscopil: Boyun, sırt ve bacakları uygun pozisyonda ve formda tutar.

Viscolt: Basınç azaltıcı ve anatomik şekliyle bel omurgasının eğimine uyum sağlar.

ViscoSit: Oturma Minderi. Vücut alt kısmının desteklenmesi ile doğru duruşu sağlar.

Hamilelere özel…

PoliRest: Homojen Destek Yastığı. Hamileler için hem sol hem sağ yan destek olarak kullanılabilir.

ViscoBaby: Viskoelastik Çok Amaçlı Bebek Yastığı. Viskoelastik dolgulu çok amaçlı destek yastığı, bebeğinizi emzirirken ya da kucağınızda ona yemek yedirirken en önemli yardımcıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here