Tansiyonunuz Medisana İle Kontrol Altında


Diagnostik fonksiyonlu hassas tansiyon ölçümü yapan Medisana HGA41400 bilek tipi dijital tansiyon ölçme cihazı vePLATINUM V51440 kol tipi dijital tansiyon ölçme cihazı Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 farklı dilde ayarlanabilen sesli konuşma fonksiyonu ile ön plana çıkıyor.

Medisana iddialı olduğu tansiyon ölçer grubuna iki adet Türkçe konuşma özelliği olan dijital tansiyon cihazını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Biri kol tipi diğeri bilek tipi olan 2 model bu ay marketlerde yerini alıyor.

Diagnostik fonksiyonlu hassas tansiyon ölçümü yapan Medisana HGA41400 bilek tipi dijital tansiyon ölçme cihazı vePLATINUM V51440 kol tipi dijital tansiyon ölçme cihazı Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 farklı dilde ayarlanabilen sesli konuşma fonksiyonu ile ön plana çıkıyor. Türkiye Distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği MEDISANA, Türkçe konuşan bilek tipi ve kol tipi tansiyon cihazını “FDA” ve “Klinik Onaylı” olarak satışa sunuyor. MTA 51440 kol tipi tansiyon ölçme cihazının, 22 mm yüksekliğinde rakamları olan extra large ekranı bulunuyor.

Kolay Kullanım

Kolay kullanım ve yenilikçi ölçüm teknolojisi sayesinde güvenilir ölçüm sonuçları ortaya çıkaran cihazın çok fonksiyonlu ekranında büyük-küçük tansiyon, nabız, tarih, saat, aritmi göstergesi izlenebiliyor. Ölçülen değerlerin WHO (Dünya Sağlık Örgütü) değerlendirme sistemine göre bir renk skalası aracılığıyla sınıflandırılması, ölçümlerin daha kolay anlaşılmasını sağlıyor.

Medisana dijital tansiyon ölçme cihazlarının diğer özellikleri arasında, 2 ayrı kullanıcı için 90 hafıza kapasitesi, ortalama değer hesaplama fonksiyonu, ayarlanabilir ses seviyesi, pil zayıf uyarı fonksiyonu ve saklama kılıfı bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here