Kış, Saçlarınıza Zarar Vermesin


Kış ayları boyunca soğuk ve hava kirliliği yüzünden yıpranıp matlaşan, hacim ve parlaklığını kaybeden saçların bere ve atkı içerisinde daha fazla döküldüğü bildirildi.

LTS Teknoloji Grup Başkanı Talat Sam:
“Kapalı kalan saçların hava almasını sağlayan özel şampuanımız Revox, kışın olumsuz koşullarından da saçınızı koruyor.”

Kış ayları boyunca soğuk ve hava kirliliği yüzünden yıpranıp matlaşan, hacim ve parlaklığını kaybeden saçların bere ve atkı içerisinde daha fazla döküldüğü bildirildi. Kapalı saçlar için özel üretilen Revox şampuanın ise, kışın olumsuz koşullarında da saçları koruduğu belirlendi.
Hava sıcaklığı mevsim normallerinin altına düşerken kadın erkek herkes için çok önemli olan saçlar, kış aylarında soğuk, yağmur ve kar gibi dış etkenlerden payını alıyor ve sert hava koşullarına karşı direnç göstermekte zorlanıyor. Kışın bere ve atkı kullanımıyla kapalı kalan saçlarda da dökülme artıyor.

Kapalı saçların hava alması için tasarlanan Revox şampuanın üreticisi LTS Teknoloji Grup Başkanı Talat Sam, kış aylarında soğuk ve hava kirliliği yüzünden saçların yıpranıp matlaştığını, hacim ve parlaklığını kaybettiğini söyledi.

Soğuktan korunmak isteyenlerin saçlarını bere ve atkılarla örtmesiyle saçların canlılığını yitirdiğini ifade eden Sam, “Kış aylarında saçların bakımı genellikle daha da zorlaşır. Kışın sert koşullarında bere ve atkıların altında havasız kalan saçlarda ise dökülme fazla oluyor” dedi.
Kapalı kadınlar için ürettikleri şampuan Revox’un kış ayları için de çare olduğunu anlatan Sam, şöyle konuştu:

“Revox şampuan, saçları başörtüsü nedeniyle kapalı kalan kadınlarımız için özel olarak üretildi. Ama daha sonra gördük ki asker ve polislerden de ciddi talep aldık. Revox’un bu başarılı etkisi şimdi de kış aylarındaki olumsuz etkilerden saçları koruyacak. Çünkü Avusturya ve İsviçre’deki bilim adamlarımızla yaptığımız çalışmalar, ARGE laboratuvarımız GeoMASS’ta aylar süren testlerde Revox şampuanın içeriğinde yoğun oksijenle deionize edilmiş su kullanarak saç foliküllerinin arınarak beslenmesi ve canlanmasını sağladık. Uzun araştırmalar sonucu harmanladığımız çok sayıda özel bitkinin saçları bu olumsuz koşullardan koruduğu ortaya çıktı. Artık kış aylarındaki toz, duman, kar ve yağmur gibi olumsuz hava şartları, soğuktan korunmak için sıkı sıkı sarılan kalın atkılar saça vermeyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here