Roche, Tedarikçi Gününde İş Ortakları İle Bir Araya Geldi


Sağlık sektöründe sürdürülebilirlik alanında dünya lideri olan Roche, Türkiye’deki tedarikçileri ve iş ortakları ile iletişiminde de sürdürülebilirlik ilkesini ön planda tutuyor.

Sürdürülebilir kalkınma yolunda tedarikçileriyle ortak bir anlayışa sahip olma bilinciyle çalışmalarını sürdüren Roche,  26 Kasım günü, ikinci kez “Tedarikçi Günü” etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Farklı sektörlerden yaklaşık 100 kadar tedarikçinin katılımıyla gerçekleşen yarım günlük etkinliğin bu yılki teması “İnsan Hakları” olarak belirlendi.

Roche Global Sürdürülebilirlik ve Uyum Müdürü Dr. Roland Kramme ve Roche Türkiye yöneticilerinin yanı sıra, Alternatif Yaşam Derneği  (AYDER) Başkanı Ercan Tutal’ın birer sunum yaptığı etkinlikte, Roche’un sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamındaki çalışmaları ve aldığı yol ile insan hakları kapsamındaki uygulamaları paylaşıldı.

Roche’un Tedarikçi Yaklaşımı

Roche için tedarikçileri en önemli iş ortaklarındandır. Tedarikçileri,  Roche’un rekabet üstünlüğünün sürdürülmesinde, maliyetlerinin azaltılmasında ve verimliliğinin iyileştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Roche tedarikçilerini seçerken, Roche’un iş dinamizmine ve büyümesine katkıda bulunacak, hastaların hayat kalitesini artıracak yenilikkçi ürün, hizmet ve fikirlere sahip olunmasına dikkat ve özen gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here