Kuru Göz Sendromunun Tedavisinde Doğal Gözyaşı Desteği: Artelac Advanced Gözyaşı Damlası

Günümüzde çok sık karşılaşılan ve tedavi edilmediğinde körlüğe bile yol açabilen kuru göz sendromu, insanların en çok şikayet ettiği göz problemlerinden biri haline geldi. Gözlerin korunmasına, yenilenmesine ve rahatlamasına olanak sağlayan Artelac Advanced, göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini koruyor.

 

Göz kuruluğu ya da diğer adıyla kuru göz sendromu, gözyaşı tabakası üretiminin eksik veya stabil olmamasından ya da gözyaşının çeşitli faktörlere bağlı olarak fazla buharlaşmasından dolayı gözde kuruluk belirtilerine yol açan bir durumdur. En sık görülen göz bozukluklarından biri olan göz kuruluğu, teknolojinin gelişmesi ve hava kirliliği nedeniyle sürekli artmaktadır.

Göz kuruluğunun ortaya çıkmasına, uzun süre bilgisayarda çalışma, araç kullanma, televizyon izleme, havası kuru ya da klimalı ortam ve sigara neden olabiliyor. Yetersiz gözyaşı üretimi, günümüzde özellikle de yoğun tempoda çalışanların karşılaştığı gözde yanma, batma, kaşıntı, yabancı cisim hissi, bulanık görme gibi rahatsızlıklara yol açıyor. Artalec Advanced, göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini koruyor. İçeriğinde yer alan ve doğal gözyaşında da bulunan bir madde nedeniyle zararlı herhangi bir yan etki beklenmeyen bu ürün, kullanıldığında gözde bulanıklık yapmıyor ve göze zararlı olabilecek farklı bir koruyucu madde içermiyor. Lens kullananların lenslerini çıkartmadan rahatlıkla kullanabilecekleri ürün, gözde sağladığı nemli ortam sayesinde gün boyunca lens kullanımını kolaylaştırıyor. Artalec Advanced, göz yüzeyini uzun süre nemli tutarak lazerli miyop/hipermetrop ameliyatları ve katarakt operasyonları gibi cerrahi girişimlerden sonra da göz doktorları tarafından tercih ediliyor. Artelac Advanced gözyaşı damlası tüm eczanelerde satışa sunuluyor.

1 YORUM

  1. Artelac. Goz damlasi kulanmaktayim bir sikintimi sizle paylasmak ve bilgilenmek isterim damla kulanim goz altina yani tenime temas edince canim cok yaniyor bunun sebebi nedir saygilarimla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here