Liv HOSPITAL, Ulus’ta kapılarını açıyor


Türkiye’yi yepyeni bir sağlık hizmeti anlayışıyla tanıştıracak olan Liv HOSPITAL, ilk hastanesini  7 Ocak’ta İstanbul Ulus’ta açıyor.

Sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getirecek olan Liv Hospital Group’a bağlı ilk hastane İstanbul Ulus’ta Ocak ayında hizmete giriyor. Liv Hospital, adını ‘Leading International Vision’ (Uluslararası Vizyonda Lider) prensibinin baş harflerinden aldı. İngilizce ‘hayat’ (live) kelimesi de var olma nedenin en önemli simgesi oldu.

30 BİN METREKARE ALANA KURULU, TOPLAM YATIRIM TUTARI 120 MİLYON DOLAR

İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun kabiliyetini referans aldı. Ulus’ta 120 milyon dolarlık yatırımla hazırlanan ve 30 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek hastanede 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik bulunuyor. Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan birçok hekimi bir araya getiren Liv Hospital son teknolojiyle donatılmış tıbbi alt yapısı ile ön plana çıkıyor.

DENEYİMLİ KADRO HİZMET VERECEK

Yönetim kadrosunu da daha önce hastane sektöründe üst düzey görevlerde bulunmuş, deneyimli isimlerden oluşturan Liv Hospital’ın genel müdürlüğünü Meri İstiroti üstlendi. Hastanenin medikal direktörlüğünü Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu yürütüyor.

2014 YILI SONUNDA HASTANE SAYISI 4’E ÇIKACAK

Liv Hospital; Ulus’un ardından 2014 yılı sonuna kadar Ankara Çankaya, İstanbul Bahçeşehir ve İzmir Alsancak’ta yeni hastanelerini de hizmete açacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here