Nüve, Medica 2012’de Yenilikleri İle Dikkat Çekti


Nüve, Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Medica 2012’de ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dünya pazarlarındaki rakipleri ile sıkı bir yarış içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

Laboratuvar ve sterilizasyon teknolojisi alanında üretim yapan ülkemizin köklü kuruluşu Nüve, uluslararası fuarlarda başarılı tanıtımlarıyla göz dolduruyor. Nüve, Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Medica 2012’de ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dünya pazarlarındaki rakipleri ile sıkı bir yarış içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdi. 1997 yılından beri Medica’ya katılan Nüve, her geçen yıl ürün yelpazesinde gözlenen artış, dünya standartlarında gerçekleştirdiği üretim kalitesindeki ısrarı ve istikrarlı bir şekilde artan uluslararası pazar payı ile fuarın uzman ziyaretçisinin gözünden kaçmıyor.

90 Ülkeye İhracat Yapıyor
14 – 17 Kasım 2012 tarihlerinde gerçekleşen Medica 2012’de Nüve standını 87 ülkeden 300 civarında ziyaretçi gezdi. 90 ülkeye ihracat yapan Nüve’nin Medica’daki standı aynı zamanda yurtdışı bayileriyle görüşme ve buluşma noktası. Nüve farklı coğrafyalardan gelen bayilerini standında ağırlıyor, yeni ürünlerinin tanıtımını yapıyor, ürünlerindeki yenilikleri bayileri ile paylaşıyor. Nüve Medica 2012’de geniş ürün grubundan örneklere yer verdi. İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, Spinart Serisi Santrifüjler, Su Banyoları, Su Distile Cihazları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübatör, Derin Dondurucu cihazları Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıttı.

Yenilik Geleneği Bozulmadı
Nüve’de her fuar, bir ya da daha fazla yeniliğin ya da yeni ürünün sergilenmesi bir gelenektir. Medica 2012 ‘de de bu gelenek bozulmadı. Nüve’de yeni seri Su Banyoları’nın tanıtımı ilk kez Medica 2012 Fuarı’nda yapıldı. ST 30 Çalkalayıcılı Su Banyosu yeni dizaynı ve özellikleri ile ziyaretçinin beğenisini aldı. Bir diğer yenilik ise Nüve’nin 2013 yılında piyasalara sunacağı renkli LCD göstergeli yeni kontrol ünitesi oldu. Yeni mikroişlemci kontrol sistemi ile Nüve ürünleri daha üstün özellikler kazanıyor. 2010 yılında Dünya Gazetesi’nin Pazar çeşitliliği dalında birincilik ödülü ile İhracatın Yıldızı seçilen Nüve bu seçimin doğruluğunu bir kez daha gösteriyor. Nüve markasının bilinilirliği giderek artarken Avrupa’daki ekonomik krize rağmen Nüve, ihracatının % 40’ını Avrupa ülkelerine gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here