Migren ağrılarına ilaçsız çözüm

Yapılan araştırmalar, hava durumu değişikliğinin migren hastalarının büyük bir kısmında atakları tetikleyebildiğini ortaya koyarken Türkiye’nin yeni sağlık markası Getwell’in geliştirdiği migren bandı, mevsim geçişlerinde artan migren ağrılarına ilaçsız çözüm oluyor. Kimyasal içermeyen, tümüyle doğal bileşenlerle migren ağrılarında 6 saat boyunca etkili olan bandın hidrojel içeriği, yapıştırıldığı alanda soğutucu etki de sağlayarak ağrıların hafifletilmesine yardımcı oluyor.

 

Mevsim geçişlerinde hava ısısı ve hava basıncında meydana gelen ani değişimler, hormon ve beyin kimyasallarının dengesini doğrudan etkiliyor. Bu değişime bağlı olarak da migren ataklarının sayısı daha da artabiliyor. Ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell’in geliştirdiği migren bandı, mevsim geçişlerinde artan migren ağrılarına ilaçsız bir alternatif oluyor. Doğal bileşenlerle geliştirilen, 6 saat boyunca etkili olan bant, migren ağrılarını hafifletiyor. Tasarımı ile okul, iş ve evde rahatlıkla kullanılabilen bant, kullanım sonrası herhangi bir temizleme işlemi de gerektirmiyor.

Günün ağrılarının hafifletilmesine yardımcı oluyor
Doğal içeriğiyle alerjik reaksiyon riski taşımayan bant, aniden gelişen migren krizlerinde günün ağrılarının hafifletilmesine yardımcı oluyor. Bir kutuda 3 adet bandın bulunduğu Getwell Migren Bandı, ekonomik fiyatının yanı sıra Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’ten kolayca ulaşılabilmesiyle de dikkat çekiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here