Philips, Onkolojide Devrim Niteliğindeki Yeni Dijital PET/CT Cihazı VEREOS’u Tanıttı


Sağlık ve iyi yaşam alanının lider şirketlerinden Philips, geleceğin dijital PET/CT cihazı VEREOS’u Türkiye’de ilk defa Türkiye Nükleer Tıp Derneği tarafından 16-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 26. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi’nde tanıttı.

Analogdan dijitale geçen ilk sistem olan ve dünya genelinde ilk olarak Kuzey Amerika Radyoloji Derneği’nin (RSNA) Chicago’da düzenlenen 99. Yıllık Toplantısında lansmanı yapılan VEREOS PET/CT, Philips’in tıbbi görüntüleme alanındaki teknolojik liderliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Erken teşhis ve hasta takibi özelliğiyle ön plana çıkan VEREOS Digital PET/CT sistemi, 17 Nisan’da Türkiye’de ilk defa Antalya’da düzenlenen 26. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi’nde tanıtıldı.

Önde gelen klinisyenlerle işbirliği içinde geliştirilen Philips VEREOS Dijital PET/CT sistemi en iyi bakıma giden yolu kısaltıyor, hızlı tanı koyma ve hasta takip ve bakımını daha iyi hale getirmeyi sağlıyor. 2 milimetreye kadar lezyonları görüntüleyen sistem ayrıca analogtan dijitale geçen ilk PET/CT cihazı olma özelliği taşıyor. VEREOS Dijital PET/CT kanserli lezyonu kısa sürede teşhis ediyor ve düşük dozlarda maksimum görüntü kalitesi sunuyor.

Philips, sağlık alanındaki inovasyonlarına VEREOS Dijital PET/CT sistemiyle bir yenisini daha ekleyerek Philips’in entegre Radyoloji ve Nükleer Tıp ürünleri portföyünü, klinisyenler arasında kesintisiz, gerçek zamanlı işbirliği ve güvenli bir karar verme süreci için daha gelişmiş görüntü kalitesi, erken teşhis kolaylığı sağlayan kritik bilgiler ve her yerden ulaşılabilir, çoklu modalite, portal iş istasyonu çözümleriyle genişletiyor.

En iyi bakıma giden en kısa yolu kaynakları en verimli şekilde kullanarak bulmak amacıyla Philips, sunduğu çözümlerin klinik performansını ve ekonomik değerini artırmak için klinisyenlerle ortak çalışmalar yürütüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here