Pratik, Hijyenik ve Esnek Tasarım: Parflex Paravan Sistemleri


Parflex paravan sistemleri, çok yönlü, hızlı ve etkin seperasyon sağlayarak, hastanelerde ve diğer kullanım alanlarında pratik, sağlıklı ve hijyenik çözümler sunuyor.

Hastaneler, muayenehaneler, sağlık birimleri ve diğer birçok kullanım alanları için tasarlanmış pratik bir seperasyon sistemi olan Parflex paravan sistemleri, çok yönlü, hızlı ve etkin seperasyon sağlayarak, hastane¬lerde ve diğer kullanım alanlarında pratik, sağlıklı ve hijye¬nik çözümler sunar.

Tüm dünyada da yaygın olarak kullanılan Parflex paravan sistemleri; tavan, duvar ve diğer ekipmanlara engel olma¬dan takılabilir, maksimum hijyen, çok yönlü kullanım, geniş yelpazeli yükseklik, uzunluk ve renk seçenekleri ile, bir çok ortamda en iyi uyumu sağlar. Yatak ucunda biten geniş, mobil kullanım için kolaylık sağlayan “trolley” tarzı ve duvarlarda delikler açılmasına gerek kalmadan, bir oda içinde başka bölümler oluşturmak için sabit ürünler sunar. Bakım veya müdahale gerektiren durumlarda Seperatörler herhangi bir yöne kolayca hareket edebildiği için, yatak ya da masaların çalışma alanını arttırılmasına olanak verir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here